| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $28.99-42.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
De MB156CS01-4 is een 15,6 inch TFT LCD-paneel van HKC, met een Full HD 1920×1080 resolutie en een 2-lane eDP 1.2 interface. Het ondersteunt 262K kleuren met een kleurdiepte van 6 bit, een anti-glare 25 procent oppervlaktebehandeling en een ingebouwd LED-stuurcircuit, waardoor het geschikt is voor vervanging van notebook-pc's en OEM-displayprojecten.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Weergavegebied | 344,16(H) × 193,59(V) mm |
| Buitenafmetingen | 350,66±0,3(H) × 205,24±0,3(V) × 3,2 Max mm |
| Helderheid | 250 cd/m² Typ. |
| Weergavekleuren | 262K 6 bit |
| Signaalinterface | 2 Lane eDP 1.2 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Uitgebreide voorraad: Meer dan 1.000.000 eigen voorraadartikelen, waaronder Raspberry Pi-borden, LCD-monitoren, touchscreens, behuizingen, kabels en accessoires van toonaangevende merken.
Concurrerende Prijzen: Aanzienlijke prijsvoordelen om inkoopkosten te verlagen en kostbare tijd te besparen. Wij groothandelen en distribueren nieuwe, originele, bekende merk elektronische componenten wereldwijd.
Kwaliteitsborging: Uitgerust met internationaal geavanceerde testapparatuur voor elektronische componenten en wetenschappelijke opslagsystemen om een consistente productkwaliteit te garanderen.
Expert Team: Elite professionals met meer dan 20 jaar branche-ervaring en diepgaand begrip van internationale markttrends.
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $28.99-42.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
De MB156CS01-4 is een 15,6 inch TFT LCD-paneel van HKC, met een Full HD 1920×1080 resolutie en een 2-lane eDP 1.2 interface. Het ondersteunt 262K kleuren met een kleurdiepte van 6 bit, een anti-glare 25 procent oppervlaktebehandeling en een ingebouwd LED-stuurcircuit, waardoor het geschikt is voor vervanging van notebook-pc's en OEM-displayprojecten.
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Schermgrootte | 15,6 inch |
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Weergavegebied | 344,16(H) × 193,59(V) mm |
| Buitenafmetingen | 350,66±0,3(H) × 205,24±0,3(V) × 3,2 Max mm |
| Helderheid | 250 cd/m² Typ. |
| Weergavekleuren | 262K 6 bit |
| Signaalinterface | 2 Lane eDP 1.2 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Uitgebreide voorraad: Meer dan 1.000.000 eigen voorraadartikelen, waaronder Raspberry Pi-borden, LCD-monitoren, touchscreens, behuizingen, kabels en accessoires van toonaangevende merken.
Concurrerende Prijzen: Aanzienlijke prijsvoordelen om inkoopkosten te verlagen en kostbare tijd te besparen. Wij groothandelen en distribueren nieuwe, originele, bekende merk elektronische componenten wereldwijd.
Kwaliteitsborging: Uitgerust met internationaal geavanceerde testapparatuur voor elektronische componenten en wetenschappelijke opslagsystemen om een consistente productkwaliteit te garanderen.
Expert Team: Elite professionals met meer dan 20 jaar branche-ervaring en diepgaand begrip van internationale markttrends.
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies