| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $28.99-42.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Το MB156CS01-4 είναι μια οθόνη TFT LCD 15.6 ιντσών από την HKC, με ανάλυση Full HD 1920×1080 και διεπαφή eDP 1.2 2 lane. Υποστηρίζει 262K χρωμάτων με βάθος χρώματος 6 bit, επεξεργασία επιφάνειας anti-glare 25 τοις εκατό και ενσωματωμένο κύκλωμα οδήγησης LED, καθιστώντας την κατάλληλη για αντικατάσταση φορητών υπολογιστών και έργα οθονών OEM.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6 Ίντσες |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 |
| Περιοχή Οθόνης | 344.16(Π) × 193.59(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 350.66±0.3(Π) × 205.24±0.3(Υ) × 3.2 Max mm |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² Τυπ. |
| Χρώματα Οθόνης | 262K 6 bit |
| Διεπαφή Σήματος | eDP 1.2 2 Lane |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Εκτεταμένο Απόθεμα: Πάνω από 1.000.000 ιδιόκτητα είδη αποθέματος, συμπεριλαμβανομένων πλακετών Raspberry Pi, οθονών LCD, οθονών αφής, θηκών, καλωδίων και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές Τιμές: Σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου. Χονδρικής και διανομής νέων, πρωτότυπων, επώνυμων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων παγκοσμίως.
Διασφάλιση Ποιότητας: Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμών ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και επιστημονικά συστήματα αποθήκευσης για τη διασφάλιση σταθερής ποιότητας προϊόντων.
Εξειδικευμένη Ομάδα: Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $28.99-42.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
Το MB156CS01-4 είναι μια οθόνη TFT LCD 15.6 ιντσών από την HKC, με ανάλυση Full HD 1920×1080 και διεπαφή eDP 1.2 2 lane. Υποστηρίζει 262K χρωμάτων με βάθος χρώματος 6 bit, επεξεργασία επιφάνειας anti-glare 25 τοις εκατό και ενσωματωμένο κύκλωμα οδήγησης LED, καθιστώντας την κατάλληλη για αντικατάσταση φορητών υπολογιστών και έργα οθονών OEM.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6 Ίντσες |
| Ανάλυση | 1920 × 1080 |
| Περιοχή Οθόνης | 344.16(Π) × 193.59(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 350.66±0.3(Π) × 205.24±0.3(Υ) × 3.2 Max mm |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² Τυπ. |
| Χρώματα Οθόνης | 262K 6 bit |
| Διεπαφή Σήματος | eDP 1.2 2 Lane |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Εκτεταμένο Απόθεμα: Πάνω από 1.000.000 ιδιόκτητα είδη αποθέματος, συμπεριλαμβανομένων πλακετών Raspberry Pi, οθονών LCD, οθονών αφής, θηκών, καλωδίων και αξεσουάρ από κορυφαίες μάρκες.
Ανταγωνιστικές Τιμές: Σημαντικά πλεονεκτήματα τιμών για τη μείωση του κόστους αγοράς και την εξοικονόμηση πολύτιμου χρόνου. Χονδρικής και διανομής νέων, πρωτότυπων, επώνυμων ηλεκτρονικών εξαρτημάτων παγκοσμίως.
Διασφάλιση Ποιότητας: Εξοπλισμένο με διεθνώς προηγμένο εξοπλισμό δοκιμών ηλεκτρονικών εξαρτημάτων και επιστημονικά συστήματα αποθήκευσης για τη διασφάλιση σταθερής ποιότητας προϊόντων.
Εξειδικευμένη Ομάδα: Ελίτ επαγγελματίες με πάνω από 20 χρόνια εμπειρίας στον κλάδο και βαθιά κατανόηση των διεθνών τάσεων της αγοράς.
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές