| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $1.99-199.99 Piece |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 10,1 inch TFT LCD-displaymodule beschikt over een Full HD-resolutie van 1920x1080, een LVDS-interface en een IPS normaal zwart weergavemodus. Het ondersteunt 16,7 miljoen kleuren, volledige kijkhoekprestaties, een typische contrastverhouding van 1000:1 en een typische helderheid van 280 cd/m². Met HC AG-oppervlaktebehandeling, een slanke module-dikte van 2,8 mm en een 9x4 LED-achtergrondverlichtingsstructuur, is het geschikt voor ingebedde displaysystemen, industriële controleterminals, medische apparatuur, draagbare apparaten en compacte Full HD-displaytoepassingen. Maatwerk is beschikbaar voor helderheid, interface, aanraakscherm, FPC-structuur, dekglas en andere specificaties op basis van verschillende projectvereisten.
| Schermgrootte | 10,1 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Moduleafmetingen | 229,91 × 135,74 × 2,8 mm |
| Actief gebied | 223,488 × 125,712 mm |
| Helderheid | 280 cd/m² |
| Display Interface | LVDS/40 Pin |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 |
| Bedrijfstemperatuur | 0℃ tot +50℃ |
| Opslagtemperatuur | -10℃ tot +60℃ |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $1.99-199.99 Piece |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 10,1 inch TFT LCD-displaymodule beschikt over een Full HD-resolutie van 1920x1080, een LVDS-interface en een IPS normaal zwart weergavemodus. Het ondersteunt 16,7 miljoen kleuren, volledige kijkhoekprestaties, een typische contrastverhouding van 1000:1 en een typische helderheid van 280 cd/m². Met HC AG-oppervlaktebehandeling, een slanke module-dikte van 2,8 mm en een 9x4 LED-achtergrondverlichtingsstructuur, is het geschikt voor ingebedde displaysystemen, industriële controleterminals, medische apparatuur, draagbare apparaten en compacte Full HD-displaytoepassingen. Maatwerk is beschikbaar voor helderheid, interface, aanraakscherm, FPC-structuur, dekglas en andere specificaties op basis van verschillende projectvereisten.
| Schermgrootte | 10,1 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1920 × 1080 |
| Moduleafmetingen | 229,91 × 135,74 × 2,8 mm |
| Actief gebied | 223,488 × 125,712 mm |
| Helderheid | 280 cd/m² |
| Display Interface | LVDS/40 Pin |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 |
| Bedrijfstemperatuur | 0℃ tot +50℃ |
| Opslagtemperatuur | -10℃ tot +60℃ |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies