| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $1.22-1.61/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
Deze industriële 16x2 karakter LCD-module maakt gebruik van een geavanceerd COB (Chip On Board) verpakkingsontwerp, STN geel-groen positieve transmissieve weergavemodus met een hoog contrast monochroom effect, aangestuurd door de professionele ST7066U driver IC. Het beschikt over een 5.0V DC logische voedingsspanning, 4.7V DC LCD-aandrijfspanning, 16 (tekens) × 2 (regels) standaard weergaveformaat, 8-bit parallelle 16-pins interface, 1/16 Duty & 1/5 Bias aandrijfmethode en een kijkrichting van 6 uur. Uitgerust met een geel-groene achtergrondverlichting (3.0V ± 0.2V, IF=15mA), heeft het een uitstekende brede temperatuuraanpassing (-20~70℃ bedrijf, -30~80℃ opslag) met een precieze tolerantie van ±0.2mm en RoHS-conformiteit. De module biedt stabiele prestaties en hoge betrouwbaarheid, veel toegepast in industriële besturing, meetinstrumenten, slimme huishoudelijke apparaten, ingebedde systemen en diverse monochroom weergavescenario's.
| Weergavetype | Monochroom COB Karakter LCD Module (STN/Geel-Groen, Positief, Transmissief) |
| Onderdeelnummer | 1602H |
| Modelnummer | YMC1602SB-X33 |
| Weergaveformaat | 16 (tekens) × 2 (regels) |
| Weergavekleur | Geel-Groen (STN Y/G) |
| Driver IC | ST7066U |
| Verbindingstype | COB (Chip On Board) |
| Interfacetype | 8-bit Parallelle Interface (16-pins) |
| Pinnummer & Functie | 16PIN (1-VDD, 2-VSS, 3-VO, 4-RS, 5-R/W, 6-E, 7-DB0, 8-DB1, 9-DB2, 10-DB3, 11-DB4, 12-DB5, 13-DB6, 14-DB7, 15-BLA, 16-BLK) |
| Logische Voedingsspanning (VDD) | 5.0V DC |
| LCD Aandrijfspanning | 4.7V DC |
| Aandrijfmethode | 1/16 Duty, 1/5 Bias |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type & Parameter | Geel-Groene Achtergrondverlichting (3.0V ± 0.2V, IF=15mA) |
| Kijkgebied (V/A) | 64.51mm(B) × 14.65mm(H) |
| Effectief Weergavegebied (A/A) | 55.70mm(B) × 10.24mm(H) |
| Uiterlijke Tolerantie | ±0.2mm |
| Connector Type | PIN |
| Conformiteit | RoHS-conform |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $1.22-1.61/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
Deze industriële 16x2 karakter LCD-module maakt gebruik van een geavanceerd COB (Chip On Board) verpakkingsontwerp, STN geel-groen positieve transmissieve weergavemodus met een hoog contrast monochroom effect, aangestuurd door de professionele ST7066U driver IC. Het beschikt over een 5.0V DC logische voedingsspanning, 4.7V DC LCD-aandrijfspanning, 16 (tekens) × 2 (regels) standaard weergaveformaat, 8-bit parallelle 16-pins interface, 1/16 Duty & 1/5 Bias aandrijfmethode en een kijkrichting van 6 uur. Uitgerust met een geel-groene achtergrondverlichting (3.0V ± 0.2V, IF=15mA), heeft het een uitstekende brede temperatuuraanpassing (-20~70℃ bedrijf, -30~80℃ opslag) met een precieze tolerantie van ±0.2mm en RoHS-conformiteit. De module biedt stabiele prestaties en hoge betrouwbaarheid, veel toegepast in industriële besturing, meetinstrumenten, slimme huishoudelijke apparaten, ingebedde systemen en diverse monochroom weergavescenario's.
| Weergavetype | Monochroom COB Karakter LCD Module (STN/Geel-Groen, Positief, Transmissief) |
| Onderdeelnummer | 1602H |
| Modelnummer | YMC1602SB-X33 |
| Weergaveformaat | 16 (tekens) × 2 (regels) |
| Weergavekleur | Geel-Groen (STN Y/G) |
| Driver IC | ST7066U |
| Verbindingstype | COB (Chip On Board) |
| Interfacetype | 8-bit Parallelle Interface (16-pins) |
| Pinnummer & Functie | 16PIN (1-VDD, 2-VSS, 3-VO, 4-RS, 5-R/W, 6-E, 7-DB0, 8-DB1, 9-DB2, 10-DB3, 11-DB4, 12-DB5, 13-DB6, 14-DB7, 15-BLA, 16-BLK) |
| Logische Voedingsspanning (VDD) | 5.0V DC |
| LCD Aandrijfspanning | 4.7V DC |
| Aandrijfmethode | 1/16 Duty, 1/5 Bias |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type & Parameter | Geel-Groene Achtergrondverlichting (3.0V ± 0.2V, IF=15mA) |
| Kijkgebied (V/A) | 64.51mm(B) × 14.65mm(H) |
| Effectief Weergavegebied (A/A) | 55.70mm(B) × 10.24mm(H) |
| Uiterlijke Tolerantie | ±0.2mm |
| Connector Type | PIN |
| Conformiteit | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies