| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $4.68-5.99/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/blauw, negatief, transmissiv) |
| Deelnummer | YMG12864SB-X10 |
| Afbeeldingsformaat | 128 punten * 64 punten |
| Bestuurder IC | SBN0064 + SBN6400 |
| Interface type | Parallelle interface met 20 pinnen (J1/J2) |
| Logische voedingsspanning | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning | 9.3V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | Gezondheid en gezondheid, 1/9 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte LED-achterlicht, Vf=2,8~3,2V, If=45mA |
| Afmeting van de module (PCB) | 93.00mm(W) * 70.00mm(H) * 1.60mm(T) |
| Naleving | RoHS |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $4.68-5.99/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/blauw, negatief, transmissiv) |
| Deelnummer | YMG12864SB-X10 |
| Afbeeldingsformaat | 128 punten * 64 punten |
| Bestuurder IC | SBN0064 + SBN6400 |
| Interface type | Parallelle interface met 20 pinnen (J1/J2) |
| Logische voedingsspanning | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning | 9.3V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | Gezondheid en gezondheid, 1/9 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte LED-achterlicht, Vf=2,8~3,2V, If=45mA |
| Afmeting van de module (PCB) | 93.00mm(W) * 70.00mm(H) * 1.60mm(T) |
| Naleving | RoHS |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies