| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $1.66-2.02/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | Monochroom COB Karakter LCD Module (STN, Transmissief) |
| Onderdeelnummer | 1602W-6 |
| Modelnummer | YMC1602SB-X29 |
| Weergaveformaat | 16 (tekens) × 2 (regels) |
| Driver IC | AIP31066L |
| Aansluittype | COB (Chip On Board) |
| Interface Type | 8-bit Parallelle Interface (16-pins) |
| Pinnummer & Functie | 16PIN (1-VSS/GND, 2-VDD, 3-VO, 4-RS, 5-R/W, 6-E, 7-DB0, 8-DB1, 9-DB2, 10-DB3, 11-DB4, 12-DB5, 13-DB6, 14-DB7, 15-A/LED+, 16-K/LED-) |
| Logische Voedingsspanning (VDD) | 5.0V DC |
| Aandrijfmethode | 1/16 Duty, 1/4 Bias |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type | Witte LED Achtergrondverlichting |
| Module Afmeting (Max) | 80.00mm(B) × 36.00mm(H) × 11.0mm(T) |
| Kijkgebied (V/A) | 64.00mm(B) × 16.00mm(H) |
| Effectief Weergavegebied (A/A) | 56.21mm(B) × 11.50mm(H) |
| Dot Grootte | 0.56mm(B) × 0.66mm(H) |
| Dot Pitch | 0.60mm(B) × 0.70mm(H) |
| Tolerantie | ±0.3mm |
| Conformiteit | RoHS-conform |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $1.66-2.02/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | Monochroom COB Karakter LCD Module (STN, Transmissief) |
| Onderdeelnummer | 1602W-6 |
| Modelnummer | YMC1602SB-X29 |
| Weergaveformaat | 16 (tekens) × 2 (regels) |
| Driver IC | AIP31066L |
| Aansluittype | COB (Chip On Board) |
| Interface Type | 8-bit Parallelle Interface (16-pins) |
| Pinnummer & Functie | 16PIN (1-VSS/GND, 2-VDD, 3-VO, 4-RS, 5-R/W, 6-E, 7-DB0, 8-DB1, 9-DB2, 10-DB3, 11-DB4, 12-DB5, 13-DB6, 14-DB7, 15-A/LED+, 16-K/LED-) |
| Logische Voedingsspanning (VDD) | 5.0V DC |
| Aandrijfmethode | 1/16 Duty, 1/4 Bias |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type | Witte LED Achtergrondverlichting |
| Module Afmeting (Max) | 80.00mm(B) × 36.00mm(H) × 11.0mm(T) |
| Kijkgebied (V/A) | 64.00mm(B) × 16.00mm(H) |
| Effectief Weergavegebied (A/A) | 56.21mm(B) × 11.50mm(H) |
| Dot Grootte | 0.56mm(B) × 0.66mm(H) |
| Dot Pitch | 0.60mm(B) × 0.70mm(H) |
| Tolerantie | ±0.3mm |
| Conformiteit | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies