| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | $67.28-75.11/pieces |
| Standard Packaging: | 40*35*18 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
YZY BOE DV150X0M-N10 15.0 inch TFT LCD-module. Hoogwaardige industriële TFT-LCD-displaymodule met 1024 ((RGB) * 768 XGA-resolutie, 4:3 beeldverhouding en LVDS (1 ch,8-bit) 20-pin interface voor industriële besturing, medische hulpmiddelen en commerciële displaytoepassingen.
Deze 15,0-inch TFT-LCD-module beschikt over 1024 ((RGB) * 768 XGA-hoge resolutie met een pixeldichtheid van 85 PPI en een brede kijkhoek van 89/89/89/89.Het adopteren van ADS normaal zwart transmisieve weergave modus en aangestuurd door BOE originele paneel, het integreert 12S4P WLED achtergrondverlichting met een levensduur van 50K uur en ingebouwde LED-driver.5 ((H) * 10 ((D) mm omtrek en breed temperatuurbereik voor industriële doeleinden (-20 °C tot 70 °C)Het is ideaal voor industriële HMI's, medische apparatuur, POS-terminals en professionele displaysystemen.
| Display-type | 15.0 inch TFT LCD module |
|---|---|
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | DV15X0M-N10 |
| Panelgrootte | 15.0 inch |
| Afmetingsgraad | 43 (H:V) |
| Resolutie | 1024 ((RGB) * 768 pixels, XGA, 85PPI |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, transmittief |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Interface | LVDS (1 ch, 8-bit), 20-pin connector |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 10001 (Typ.) |
| Reactietijd | 30 m/s (type.) |
| Kleurdiepte | 16.7M, 72% NTSC |
| Achterlicht | 12S4P WLED, levensduur 50K uur, met LED Driver |
| Energieverbruik | 10.8W (type.) |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Uitlegdimensie | 326.5 ((W) * 253.5 ((H) * 10 ((D) mm |
| Actief gebied (AA) | 304.128 ((W) * 228.096 ((H) mm |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Naleving | RoHS-conform |
Shenzhen Yingzhanying Technology Co., Ltd. (YZY) werd opgericht in januari 2018 en is gevestigd in Shenzhen, China - een wereldwijd centrum van de elektronica-industrie.De voorganger is Shenzhen Shengyuan Optoelectronics Co.., Ltd., opgericht in 2013. Het bedrijf is gespecialiseerd in custom services, R&D, sales en after-sales services in de opto-elektronica display industrie.
Tot de producten behoren onder meer LCD-modules, touchmodules, LCD-panelen, FPC-platen en diverse opto-elektronica.Deze worden veel gebruikt in industriële controle., medische apparatuur, handheld apparaten, instrumenten en meters, automotive elektronica, digitale wearables, huishoudelijke apparaten en financiële diensten.
| MOQ: | 200 stuks |
| Prijs: | $67.28-75.11/pieces |
| Standard Packaging: | 40*35*18 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
YZY BOE DV150X0M-N10 15.0 inch TFT LCD-module. Hoogwaardige industriële TFT-LCD-displaymodule met 1024 ((RGB) * 768 XGA-resolutie, 4:3 beeldverhouding en LVDS (1 ch,8-bit) 20-pin interface voor industriële besturing, medische hulpmiddelen en commerciële displaytoepassingen.
Deze 15,0-inch TFT-LCD-module beschikt over 1024 ((RGB) * 768 XGA-hoge resolutie met een pixeldichtheid van 85 PPI en een brede kijkhoek van 89/89/89/89.Het adopteren van ADS normaal zwart transmisieve weergave modus en aangestuurd door BOE originele paneel, het integreert 12S4P WLED achtergrondverlichting met een levensduur van 50K uur en ingebouwde LED-driver.5 ((H) * 10 ((D) mm omtrek en breed temperatuurbereik voor industriële doeleinden (-20 °C tot 70 °C)Het is ideaal voor industriële HMI's, medische apparatuur, POS-terminals en professionele displaysystemen.
| Display-type | 15.0 inch TFT LCD module |
|---|---|
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | DV15X0M-N10 |
| Panelgrootte | 15.0 inch |
| Afmetingsgraad | 43 (H:V) |
| Resolutie | 1024 ((RGB) * 768 pixels, XGA, 85PPI |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, transmittief |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) |
| Interface | LVDS (1 ch, 8-bit), 20-pin connector |
| Helderheid | 350 cd/m2 (Type.) |
| Contrastverhouding | 10001 (Typ.) |
| Reactietijd | 30 m/s (type.) |
| Kleurdiepte | 16.7M, 72% NTSC |
| Achterlicht | 12S4P WLED, levensduur 50K uur, met LED Driver |
| Energieverbruik | 10.8W (type.) |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Uitlegdimensie | 326.5 ((W) * 253.5 ((H) * 10 ((D) mm |
| Actief gebied (AA) | 304.128 ((W) * 228.096 ((H) mm |
| Gewicht | 1.2 kg |
| Naleving | RoHS-conform |
Shenzhen Yingzhanying Technology Co., Ltd. (YZY) werd opgericht in januari 2018 en is gevestigd in Shenzhen, China - een wereldwijd centrum van de elektronica-industrie.De voorganger is Shenzhen Shengyuan Optoelectronics Co.., Ltd., opgericht in 2013. Het bedrijf is gespecialiseerd in custom services, R&D, sales en after-sales services in de opto-elektronica display industrie.
Tot de producten behoren onder meer LCD-modules, touchmodules, LCD-panelen, FPC-platen en diverse opto-elektronica.Deze worden veel gebruikt in industriële controle., medische apparatuur, handheld apparaten, instrumenten en meters, automotive elektronica, digitale wearables, huishoudelijke apparaten en financiële diensten.
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies