| MOQ: | 200 τεμάχια |
| Τιμή: | $67.28-75.11/pieces |
| standard packaging: | 40*35*18 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
YZY BOE DV150X0M-N10 15.0 ιντσών μονάδα οθόνης TFT LCD. Υψηλής απόδοσης βιομηχανική μονάδα οθόνης TFT LCD με ανάλυση XGA 1024(RGB)*768, αναλογία πλευρών 4:3 και διεπαφή LVDS (1 κανάλι, 8-bit) 20 ακίδων για βιομηχανικό έλεγχο, ιατρικές συσκευές και εμπορικές εφαρμογές οθόνης.
Αυτή η μονάδα οθόνης TFT LCD 15.0 ιντσών διαθέτει υψηλή ανάλυση XGA 1024(RGB)*768 με πυκνότητα pixel 85PPI και ευρεία γωνία θέασης 89/89/89/89. Υιοθετώντας τη λειτουργία οθόνης ADS normally black transmissive και τροφοδοτούμενη από το πρωτότυπο πάνελ της BOE, ενσωματώνει οπίσθιο φωτισμό 12S4P WLED με διάρκεια ζωής 50.000 ωρών και ενσωματωμένο οδηγό LED. Με στιβαρές διαστάσεις περιγράμματος 326,5(Π)*253,5(Υ)*10(Β) mm και βιομηχανικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας (-20°C έως 70°C), είναι ιδανική για βιομηχανικά HMI, ιατρικό εξοπλισμό, τερματικά POS και επαγγελματικά συστήματα οθόνης.
| Τύπος οθόνης | Μονάδα οθόνης TFT LCD 15.0 ιντσών |
|---|---|
| Μάρκα μονάδας | BOE |
| Αριθμός μοντέλου | DV15X0M-N10 |
| Μέγεθος πάνελ | 15.0 ίντσες |
| Αναλογία πλευρών | 4:3 (Υ:V) |
| Ανάλυση | 1024(RGB) * 768 Pixels, XGA, 85PPI |
| Λειτουργία οθόνης | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.) |
| Διεπαφή | LVDS (1 κανάλι, 8-bit), Connector 20 ακίδων |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms (Τυπ.) |
| Βάθος χρώματος | 16.7M, 72% NTSC |
| Οπίσθιος φωτισμός | 12S4P WLED, διάρκεια ζωής 50.000 ωρών, Με οδηγό LED |
| Κατανάλωση ενέργειας | 10.8W (Τυπ.) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C ~ +70°C |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 326.5(Π) * 253.5(Υ) * 10(Β) mm |
| Ενεργή περιοχή (AA) | 304.128(Π) * 228.096(Υ) mm |
| Βάρος | 1.2KG |
| Συμμόρφωση | Συμβατό με RoHS |
Η Shenzhen Yingzhanying Technology Co., Ltd. (YZY) ιδρύθηκε τον Ιανουάριο του 2018 και βρίσκεται στη Σενζέν της Κίνας, έναν παγκόσμιο κόμβο της βιομηχανίας ηλεκτρονικών. Ο προκάτοχός της είναι η Shenzhen Shengyuan Optoelectronics Co., Ltd., που ιδρύθηκε το 2013. Η εταιρεία ειδικεύεται σε προσαρμοσμένες υπηρεσίες, R&D, πωλήσεις και υπηρεσίες μετά την πώληση στον κλάδο των οπτοηλεκτρονικών οθονών.
Τα προϊόντα περιλαμβάνουν μονάδες οθόνης υγρών κρυστάλλων (LCD) (LCM), μονάδες αφής, πάνελ LCD, πλακέτες FPC (Flexible Printed Circuit) και διάφορα οπτοηλεκτρονικά υλικά. Αυτά χρησιμοποιούνται ευρέως στον βιομηχανικό έλεγχο, τον ιατρικό εξοπλισμό, τις φορητές συσκευές, τα όργανα και μετρητές, την αυτοκινητοβιομηχανία, τα ψηφιακά wearables, τις οικιακές συσκευές και τις χρηματοοικονομικές υπηρεσίες.
| MOQ: | 200 τεμάχια |
| Τιμή: | $67.28-75.11/pieces |
| standard packaging: | 40*35*18 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
YZY BOE DV150X0M-N10 15.0 ιντσών μονάδα οθόνης TFT LCD. Υψηλής απόδοσης βιομηχανική μονάδα οθόνης TFT LCD με ανάλυση XGA 1024(RGB)*768, αναλογία πλευρών 4:3 και διεπαφή LVDS (1 κανάλι, 8-bit) 20 ακίδων για βιομηχανικό έλεγχο, ιατρικές συσκευές και εμπορικές εφαρμογές οθόνης.
Αυτή η μονάδα οθόνης TFT LCD 15.0 ιντσών διαθέτει υψηλή ανάλυση XGA 1024(RGB)*768 με πυκνότητα pixel 85PPI και ευρεία γωνία θέασης 89/89/89/89. Υιοθετώντας τη λειτουργία οθόνης ADS normally black transmissive και τροφοδοτούμενη από το πρωτότυπο πάνελ της BOE, ενσωματώνει οπίσθιο φωτισμό 12S4P WLED με διάρκεια ζωής 50.000 ωρών και ενσωματωμένο οδηγό LED. Με στιβαρές διαστάσεις περιγράμματος 326,5(Π)*253,5(Υ)*10(Β) mm και βιομηχανικό εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας (-20°C έως 70°C), είναι ιδανική για βιομηχανικά HMI, ιατρικό εξοπλισμό, τερματικά POS και επαγγελματικά συστήματα οθόνης.
| Τύπος οθόνης | Μονάδα οθόνης TFT LCD 15.0 ιντσών |
|---|---|
| Μάρκα μονάδας | BOE |
| Αριθμός μοντέλου | DV15X0M-N10 |
| Μέγεθος πάνελ | 15.0 ίντσες |
| Αναλογία πλευρών | 4:3 (Υ:V) |
| Ανάλυση | 1024(RGB) * 768 Pixels, XGA, 85PPI |
| Λειτουργία οθόνης | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.) |
| Διεπαφή | LVDS (1 κανάλι, 8-bit), Connector 20 ακίδων |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms (Τυπ.) |
| Βάθος χρώματος | 16.7M, 72% NTSC |
| Οπίσθιος φωτισμός | 12S4P WLED, διάρκεια ζωής 50.000 ωρών, Με οδηγό LED |
| Κατανάλωση ενέργειας | 10.8W (Τυπ.) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C ~ +70°C |
| Διαστάσεις περιγράμματος | 326.5(Π) * 253.5(Υ) * 10(Β) mm |
| Ενεργή περιοχή (AA) | 304.128(Π) * 228.096(Υ) mm |
| Βάρος | 1.2KG |
| Συμμόρφωση | Συμβατό με RoHS |
Η Shenzhen Yingzhanying Technology Co., Ltd. (YZY) ιδρύθηκε τον Ιανουάριο του 2018 και βρίσκεται στη Σενζέν της Κίνας, έναν παγκόσμιο κόμβο της βιομηχανίας ηλεκτρονικών. Ο προκάτοχός της είναι η Shenzhen Shengyuan Optoelectronics Co., Ltd., που ιδρύθηκε το 2013. Η εταιρεία ειδικεύεται σε προσαρμοσμένες υπηρεσίες, R&D, πωλήσεις και υπηρεσίες μετά την πώληση στον κλάδο των οπτοηλεκτρονικών οθονών.
Τα προϊόντα περιλαμβάνουν μονάδες οθόνης υγρών κρυστάλλων (LCD) (LCM), μονάδες αφής, πάνελ LCD, πλακέτες FPC (Flexible Printed Circuit) και διάφορα οπτοηλεκτρονικά υλικά. Αυτά χρησιμοποιούνται ευρέως στον βιομηχανικό έλεγχο, τον ιατρικό εξοπλισμό, τις φορητές συσκευές, τα όργανα και μετρητές, την αυτοκινητοβιομηχανία, τα ψηφιακά wearables, τις οικιακές συσκευές και τις χρηματοοικονομικές υπηρεσίες.
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές