| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $9.8-12/pieces(MSP2834);$7.2-8.5/pieces(MSP2833) |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/47g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Grootte | 2.8 inch |
| SKU's | MSP2833 (zonder aanraking); MSP2834 (met capacitieve aanraking) |
| Resolutie | 240*320 punten |
| Interface van de module | 4-draad SPI-interface |
| Kleur weergeven | 262K |
| Actief gebied | 43.20(W) x57.60(H) mm |
| Afmetingen | Geen touchscreen: 50,0 ((W) x 86,0 ((H) x 12,78 ((D) ((mm)) ((inclusief Pin Header))
Heeft touchscreen: 50.0 ((W) x86.0 ((H) x14.28 ((D) ((mm)) ((inclusief Pin Header)) |
| Bekijkhoek | Alle 0'clock |
| VCC-spanning | 5V |
| Luminansie | 230 Cd/m2 (zonder aanraking); 190 Cd/m2 (met aanraking) |
| Panel Driver IC | ILI9341V |
| Touchscreen type | Capacitatief touchscreen |
| Bestuurder IC | FT6336G |
| Energieverbruik | 0.4W |
| Interface | 14P 2,54 mm afstand Hoofdstuk en 0,5 mm afstand FPC stoel |
| Logic IO-poortspanning | 5V (TTL) |
| Gewicht | Geen aanraking: 39 g / met aanraking: 47 g |
| Aantal | Pinlabel | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | VCC | Vermogen positief |
| 2 | GND | Krachtgrond |
| 3 | LCD_CS | LCD-selectiecontrolesignaal, laag niveau actief |
| 4 | LCD_RST | LCD-resetcontrolesignaal, laag niveau reset |
| 5 | LCD_RS | LCD-commando/gegevenskeuzesignal Hoog niveau: gegevens, laag niveau: commando |
| 6 | SDI ((MOSI) | SPI-bus datasignaal schrijven (SD-kaart en LCD-scherm samen gebruikt) |
| 7 | SCK | SPI-buskloksignaal (SD-kaart en LCD-scherm gebruikt samen) |
| 8 | LED's | LCD achtergrondverlichting besturingssignaal (Als u controle nodig heeft, verbindt u de pinnen. Als u geen controle nodig heeft, kunt u het overslaan) |
| 9 | SDO ((MISO) | SPI-bus datasignaal (SD-kaart en LCD-scherm gebruikt samen) |
| 10 | CTP_SCL | capacitieve touchscreen IIC buskloksignaal (modules zonder touchscreen hoeven niet aangesloten te worden) |
| 11 | CTP_RST | Capacitor touchscreen reset control signal, low-level reset (modules zonder touchscreen hoeven niet aangesloten te worden) |
| 12 | CTP_SDA | capacitieve touchscreen IIC-busgegevenssignaal (modules zonder touchscreen hoeven niet aangesloten te worden) |
| 13 | CTP_INT | Capacitor touchscreen IIC bus touch interrupt signaal, bij het genereren van touch, input laag niveau aan de hoofdbediening (modules zonder touchscreens hoeven niet aangesloten te worden) |
| 14 | SD_CS | SD-kaartkeuzebeheerssignaal, laag actief niveau (zonder SD-kaartfunctie, kan worden ontkoppeld) |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $9.8-12/pieces(MSP2834);$7.2-8.5/pieces(MSP2833) |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/47g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Grootte | 2.8 inch |
| SKU's | MSP2833 (zonder aanraking); MSP2834 (met capacitieve aanraking) |
| Resolutie | 240*320 punten |
| Interface van de module | 4-draad SPI-interface |
| Kleur weergeven | 262K |
| Actief gebied | 43.20(W) x57.60(H) mm |
| Afmetingen | Geen touchscreen: 50,0 ((W) x 86,0 ((H) x 12,78 ((D) ((mm)) ((inclusief Pin Header))
Heeft touchscreen: 50.0 ((W) x86.0 ((H) x14.28 ((D) ((mm)) ((inclusief Pin Header)) |
| Bekijkhoek | Alle 0'clock |
| VCC-spanning | 5V |
| Luminansie | 230 Cd/m2 (zonder aanraking); 190 Cd/m2 (met aanraking) |
| Panel Driver IC | ILI9341V |
| Touchscreen type | Capacitatief touchscreen |
| Bestuurder IC | FT6336G |
| Energieverbruik | 0.4W |
| Interface | 14P 2,54 mm afstand Hoofdstuk en 0,5 mm afstand FPC stoel |
| Logic IO-poortspanning | 5V (TTL) |
| Gewicht | Geen aanraking: 39 g / met aanraking: 47 g |
| Aantal | Pinlabel | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | VCC | Vermogen positief |
| 2 | GND | Krachtgrond |
| 3 | LCD_CS | LCD-selectiecontrolesignaal, laag niveau actief |
| 4 | LCD_RST | LCD-resetcontrolesignaal, laag niveau reset |
| 5 | LCD_RS | LCD-commando/gegevenskeuzesignal Hoog niveau: gegevens, laag niveau: commando |
| 6 | SDI ((MOSI) | SPI-bus datasignaal schrijven (SD-kaart en LCD-scherm samen gebruikt) |
| 7 | SCK | SPI-buskloksignaal (SD-kaart en LCD-scherm gebruikt samen) |
| 8 | LED's | LCD achtergrondverlichting besturingssignaal (Als u controle nodig heeft, verbindt u de pinnen. Als u geen controle nodig heeft, kunt u het overslaan) |
| 9 | SDO ((MISO) | SPI-bus datasignaal (SD-kaart en LCD-scherm gebruikt samen) |
| 10 | CTP_SCL | capacitieve touchscreen IIC buskloksignaal (modules zonder touchscreen hoeven niet aangesloten te worden) |
| 11 | CTP_RST | Capacitor touchscreen reset control signal, low-level reset (modules zonder touchscreen hoeven niet aangesloten te worden) |
| 12 | CTP_SDA | capacitieve touchscreen IIC-busgegevenssignaal (modules zonder touchscreen hoeven niet aangesloten te worden) |
| 13 | CTP_INT | Capacitor touchscreen IIC bus touch interrupt signaal, bij het genereren van touch, input laag niveau aan de hoofdbediening (modules zonder touchscreens hoeven niet aangesloten te worden) |
| 14 | SD_CS | SD-kaartkeuzebeheerssignaal, laag actief niveau (zonder SD-kaartfunctie, kan worden ontkoppeld) |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies