| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $4.88-7.99/pieces |
| Standard Packaging: | 15*18*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Displaytype | 1,3-inch Active Matrix Electrophoretic Display (EPD)-module |
|---|---|
| Paneelgrootte | 1,3-inch diagonaal |
| Resolutie | 144(H) * 200(V) pixels |
| PPI | 188 pixels per inch |
| Pixelpitch | 0,135 * 0,135 mm |
| Pixelconfiguratie | Rechthoek |
| Displaymogelijkheid | BWR Zwart Wit Rood Volledig Display |
| Actief gebied | 19,44(H) * 27,00(V) mm |
| Afmetingen | 24,69(H) * 36,64(V) * 0,9(D) mm zonder maskeringsfolie |
| Gewicht | 1,6±0,2 g |
| Oppervlaktebehandeling | Hard gecoat anti-glare oppervlak |
| Driver IC | SSD1680 |
| Interfacetype | SPI 3-lijns 4-lijns selecteerbare seriële interface |
| Bedrijfsspanning | 2,4V ~ 3,6V Typ. 3,0V |
| Piekupdate stroom | Max. 8 mA |
| Diepe slaapstroom | Max. 3 uA VCC=3,0V |
| Stroomverbruik paneelupdate | Typ. 80 mAs 25°C |
| Contrastverhouding | Hoog contrast |
| Kijkhoek | Ultrabrede kijkhoek |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50°C 45~70 %RH |
| Opslagtemperatuur | -25 ~ 50°C 45~70 %RH |
| Weergavemodus | Bistabiel display, puur reflectieve modus |
| On-chip functies | Display RAM, temperatuursensor, waveform OTP, oscillator, DC-DC booster |
| Ontwerplevensduur | 5 jaar 25°C 60%RH bedrijf |
| Connector | 24-pins 0,5 mm ZIF-socket |
| Conformiteit | RoHS2.0+HF+REACH-conform |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $4.88-7.99/pieces |
| Standard Packaging: | 15*18*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Displaytype | 1,3-inch Active Matrix Electrophoretic Display (EPD)-module |
|---|---|
| Paneelgrootte | 1,3-inch diagonaal |
| Resolutie | 144(H) * 200(V) pixels |
| PPI | 188 pixels per inch |
| Pixelpitch | 0,135 * 0,135 mm |
| Pixelconfiguratie | Rechthoek |
| Displaymogelijkheid | BWR Zwart Wit Rood Volledig Display |
| Actief gebied | 19,44(H) * 27,00(V) mm |
| Afmetingen | 24,69(H) * 36,64(V) * 0,9(D) mm zonder maskeringsfolie |
| Gewicht | 1,6±0,2 g |
| Oppervlaktebehandeling | Hard gecoat anti-glare oppervlak |
| Driver IC | SSD1680 |
| Interfacetype | SPI 3-lijns 4-lijns selecteerbare seriële interface |
| Bedrijfsspanning | 2,4V ~ 3,6V Typ. 3,0V |
| Piekupdate stroom | Max. 8 mA |
| Diepe slaapstroom | Max. 3 uA VCC=3,0V |
| Stroomverbruik paneelupdate | Typ. 80 mAs 25°C |
| Contrastverhouding | Hoog contrast |
| Kijkhoek | Ultrabrede kijkhoek |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50°C 45~70 %RH |
| Opslagtemperatuur | -25 ~ 50°C 45~70 %RH |
| Weergavemodus | Bistabiel display, puur reflectieve modus |
| On-chip functies | Display RAM, temperatuursensor, waveform OTP, oscillator, DC-DC booster |
| Ontwerplevensduur | 5 jaar 25°C 60%RH bedrijf |
| Connector | 24-pins 0,5 mm ZIF-socket |
| Conformiteit | RoHS2.0+HF+REACH-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies