| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $4.89-6.99/pieces |
| Standard Packaging: | 15*18*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Deelnummer | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt de in bijlage I vermelde methode toegepast. |
|---|---|
| Display-type | 1.54 inch Active Matrix Electrophoretic Display EPD module |
| Panelgrootte | 1.54 inch diagonaal |
| Resolutie | 200 H * 200 V pixels |
| PPI | 188 pixels per inch |
| Pixel Pitch | 0.135 * 0,135 mm |
| Pixelconfiguratie | Vierkant |
| Toon bekwaamheid | Zwart-wit volbeeld |
| Actief gebied | 27.00(H) * 27.00(V) mm |
| Uitleg van de afmetingen | 37.32(H) * 31.80(V) * 0.95(D) mm |
| Gewicht | 2.1±0,2 g |
| Oppervlaktebehandeling | Hard coat anti-glare oppervlak |
| Bestuurder IC | SSD1681 |
| Interface type | SPI 3-draad / 4-draad selecteerbare seriële interface |
| Werkspanning | 2.5V ~ 3.7V (type 3.0V) |
| Werkstroom | Typ. 1,5 mA (Update) |
| Diepe slaapstroom | Max. 3 μA (VCI=3,3V) |
| Panel update stroomverbruik | Typisch 10 mA @ 25°C |
| Contrastverhouding | Min. 10 |
| Reflectie | Min. 30% |
| Zienhoek | Ultrabreed kijkhoek |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50°C, 35 ~ 70 % RH |
| Bergingstemperatuur | -25 ~ 60°C, 35 ~ 70% RH |
| Afbeeldingsmodus | Bi-stabiele weergave, zuiver reflecterende modus |
| Functies op de chip | Display RAM, temperatuursensor, golfvorm OTP, oscillator, DC-DC booster, spanningsdetectie |
| Ontwerp van het leven | 5 jaar (0 tot 50°C) |
| Verbinding | 24 pin 0,5 mm ZIF-socket |
| Naleving | RoHS & REACH-conform |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $4.89-6.99/pieces |
| Standard Packaging: | 15*18*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Deelnummer | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt de in bijlage I vermelde methode toegepast. |
|---|---|
| Display-type | 1.54 inch Active Matrix Electrophoretic Display EPD module |
| Panelgrootte | 1.54 inch diagonaal |
| Resolutie | 200 H * 200 V pixels |
| PPI | 188 pixels per inch |
| Pixel Pitch | 0.135 * 0,135 mm |
| Pixelconfiguratie | Vierkant |
| Toon bekwaamheid | Zwart-wit volbeeld |
| Actief gebied | 27.00(H) * 27.00(V) mm |
| Uitleg van de afmetingen | 37.32(H) * 31.80(V) * 0.95(D) mm |
| Gewicht | 2.1±0,2 g |
| Oppervlaktebehandeling | Hard coat anti-glare oppervlak |
| Bestuurder IC | SSD1681 |
| Interface type | SPI 3-draad / 4-draad selecteerbare seriële interface |
| Werkspanning | 2.5V ~ 3.7V (type 3.0V) |
| Werkstroom | Typ. 1,5 mA (Update) |
| Diepe slaapstroom | Max. 3 μA (VCI=3,3V) |
| Panel update stroomverbruik | Typisch 10 mA @ 25°C |
| Contrastverhouding | Min. 10 |
| Reflectie | Min. 30% |
| Zienhoek | Ultrabreed kijkhoek |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50°C, 35 ~ 70 % RH |
| Bergingstemperatuur | -25 ~ 60°C, 35 ~ 70% RH |
| Afbeeldingsmodus | Bi-stabiele weergave, zuiver reflecterende modus |
| Functies op de chip | Display RAM, temperatuursensor, golfvorm OTP, oscillator, DC-DC booster, spanningsdetectie |
| Ontwerp van het leven | 5 jaar (0 tot 50°C) |
| Verbinding | 24 pin 0,5 mm ZIF-socket |
| Naleving | RoHS & REACH-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies