| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $4.99-6.99 Piece |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 1,45 inch ronde TFT LCD touchscreen module heeft een resolutie van 412x412 en ondersteunt 4-lijn SPI, MIPI en QSPI-interfaces.Het maakt gebruik van in-cell touch technologie en communiceert via I2C touch interfaceDe module biedt 262K kleuren, normaal gesproken zwarte weergave, 210 cd/m2 typische lichtsterkte, 1500:1 typische contrastverhouding en een brede kijkhoek.Het is ontworpen voor compacte ronde display toepassingen zonder dekking lens.
| Schermgrootte | 1.45 inch |
|---|---|
| Resolutie | 412 * 412 |
| Grootte van de module | 39.36 * 41.53 * 1.66 mm |
| Actief gebied | 36.96 * 36,96 mm |
| Helderheid | 210 cd/m2 |
| Ondersteunende kleur | 262K kleuren |
| Interface voor het weergeven | 4-lijn SPI / MIPI / QSPI |
| Touch Interface | I2C |
| Aanraaktype | In-cell Touch |
| Zienhoek | 85/85/85/85 |
| Werktemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +80°C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $4.99-6.99 Piece |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 1,45 inch ronde TFT LCD touchscreen module heeft een resolutie van 412x412 en ondersteunt 4-lijn SPI, MIPI en QSPI-interfaces.Het maakt gebruik van in-cell touch technologie en communiceert via I2C touch interfaceDe module biedt 262K kleuren, normaal gesproken zwarte weergave, 210 cd/m2 typische lichtsterkte, 1500:1 typische contrastverhouding en een brede kijkhoek.Het is ontworpen voor compacte ronde display toepassingen zonder dekking lens.
| Schermgrootte | 1.45 inch |
|---|---|
| Resolutie | 412 * 412 |
| Grootte van de module | 39.36 * 41.53 * 1.66 mm |
| Actief gebied | 36.96 * 36,96 mm |
| Helderheid | 210 cd/m2 |
| Ondersteunende kleur | 262K kleuren |
| Interface voor het weergeven | 4-lijn SPI / MIPI / QSPI |
| Touch Interface | I2C |
| Aanraaktype | In-cell Touch |
| Zienhoek | 85/85/85/85 |
| Werktemperatuur | -20°C tot +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C tot +80°C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies