| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $1.99-199.99 Piece |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze BOE GV101WXM-NN0 10,1 inch TFT LCD-module heeft een WXGA-resolutie van 1280x800, een LVDS 40-pins interface en een normaal zwart weergavemodus. Het ondersteunt 16,7 miljoen kleuren, 500 cd/m² centrumhelderheid, een typische contrastverhouding van 1000:1 en een typische kijkhoekprestatie van 80/80/80/80. Met een 6S6P LED-backlightstructuur, een slanke module-dikte en een breed bedrijfstemperatuurbereik is het geschikt voor industriële controlesystemen, ingebedde terminals, slimme apparatuur en compacte displaytoepassingen. Maatwerk is beschikbaar voor helderheid, interface, aanraakscherm, FPC-structuur, dekglas en andere specificaties op basis van verschillende projectvereisten.
| Schermgrootte | 10,1 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1280 × 800 |
| Modulegrootte | 228,3 × 149,05 × 2,62 mm |
| Actief gebied | 216,96 × 135,6 mm |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Display Interface | LVDS / 40 Pin |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 Typ. |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ tot +80℃ |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $1.99-199.99 Piece |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze BOE GV101WXM-NN0 10,1 inch TFT LCD-module heeft een WXGA-resolutie van 1280x800, een LVDS 40-pins interface en een normaal zwart weergavemodus. Het ondersteunt 16,7 miljoen kleuren, 500 cd/m² centrumhelderheid, een typische contrastverhouding van 1000:1 en een typische kijkhoekprestatie van 80/80/80/80. Met een 6S6P LED-backlightstructuur, een slanke module-dikte en een breed bedrijfstemperatuurbereik is het geschikt voor industriële controlesystemen, ingebedde terminals, slimme apparatuur en compacte displaytoepassingen. Maatwerk is beschikbaar voor helderheid, interface, aanraakscherm, FPC-structuur, dekglas en andere specificaties op basis van verschillende projectvereisten.
| Schermgrootte | 10,1 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1280 × 800 |
| Modulegrootte | 228,3 × 149,05 × 2,62 mm |
| Actief gebied | 216,96 × 135,6 mm |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Display Interface | LVDS / 40 Pin |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 Typ. |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ tot +80℃ |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies