| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $6.32-7.69/pieces |
| standard packaging: | 25*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα LCD χαρακτήρα COB (STN/κίτρινο πράσινο, θετικό, διαφλεκτικό) |
| Αριθμός τμήματος | ΥMC4002SB-X01 |
| Μορφή εμφάνισης | 40 χαρακτήρες × 2 γραμμές |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ΣΤ7066U + ΣΤ7065 |
| Τύπος διεπαφής | 16-πιν παράλληλη διεπαφή |
| Η τάση τροφοδοσίας λογικής | 50,0V συνεχής ρεύμα (τύπος) |
| Η τάση κίνησης LCD | 4.5V συνεχής ρεύμα (τύπος.) |
| Μέθοδος οδήγησης | Ασφάλεια, 1/6 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Κίτρινο πράσινο πλευρικό φως, 3,0V±0,2V, 30*2mA |
| Μέγεθος μονάδας (PCB) | 182.00mm(W) × 33.00mm(H) × 1.60mm(T) |
| Συμμόρφωση | RoHS |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $6.32-7.69/pieces |
| standard packaging: | 25*15*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη μονάδα LCD χαρακτήρα COB (STN/κίτρινο πράσινο, θετικό, διαφλεκτικό) |
| Αριθμός τμήματος | ΥMC4002SB-X01 |
| Μορφή εμφάνισης | 40 χαρακτήρες × 2 γραμμές |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | ΣΤ7066U + ΣΤ7065 |
| Τύπος διεπαφής | 16-πιν παράλληλη διεπαφή |
| Η τάση τροφοδοσίας λογικής | 50,0V συνεχής ρεύμα (τύπος) |
| Η τάση κίνησης LCD | 4.5V συνεχής ρεύμα (τύπος.) |
| Μέθοδος οδήγησης | Ασφάλεια, 1/6 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C ~ +80°C |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| Τύπος φωτισμού πίσω | Κίτρινο πράσινο πλευρικό φως, 3,0V±0,2V, 30*2mA |
| Μέγεθος μονάδας (PCB) | 182.00mm(W) × 33.00mm(H) × 1.60mm(T) |
| Συμμόρφωση | RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές