| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $6.32-7.69/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Display-type | Monochrome COB-LCD-module met tekens (STN/geelgroen, positief, transflect) |
| Deelnummer | YMC4002SB-X01 |
| Afbeeldingsformaat | 40 karakters × 2 lijnen |
| Bestuurder IC | ST7066U + ST7065 |
| Interface type | 16 pin parallelle interface |
| Logische voedingsspanning | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning | 4.5V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | Gezondheidsvoorzieningen, 1/5 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlichttype | Gele groene achtergrondverlichting, 3,0 V ± 0,2 V, 30 × 2 mA |
| Afmeting van de module (PCB) | 182.00mm(W) × 33.00mm(H) × 1.60mm(T) |
| Naleving | RoHS |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $6.32-7.69/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Display-type | Monochrome COB-LCD-module met tekens (STN/geelgroen, positief, transflect) |
| Deelnummer | YMC4002SB-X01 |
| Afbeeldingsformaat | 40 karakters × 2 lijnen |
| Bestuurder IC | ST7066U + ST7065 |
| Interface type | 16 pin parallelle interface |
| Logische voedingsspanning | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning | 4.5V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | Gezondheidsvoorzieningen, 1/5 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlichttype | Gele groene achtergrondverlichting, 3,0 V ± 0,2 V, 30 × 2 mA |
| Afmeting van de module (PCB) | 182.00mm(W) × 33.00mm(H) × 1.60mm(T) |
| Naleving | RoHS |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies