| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $44.99-74.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος Οθόνης | 17,3 ίντσες |
|---|---|
| Ανάλυση | 1920 × 1080 (FHD) |
| Περιοχή Οθόνης | 381,888 × 214,812 mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 389,888 × 238,012 × 3,5 mm (Μέγιστο, Με PCB) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Χρώματα Οθόνης | 16,7 εκατομμύρια Χρώματα (8-bit) |
| Διεπαφή Σήματος | eDP 1.2 (2 Lane) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $44.99-74.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος Οθόνης | 17,3 ίντσες |
|---|---|
| Ανάλυση | 1920 × 1080 (FHD) |
| Περιοχή Οθόνης | 381,888 × 214,812 mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 389,888 × 238,012 × 3,5 mm (Μέγιστο, Με PCB) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m² (Τυπ.) |
| Χρώματα Οθόνης | 16,7 εκατομμύρια Χρώματα (8-bit) |
| Διεπαφή Σήματος | eDP 1.2 (2 Lane) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές