| MOQ: | 100 pcs |
| Price: | $44.99-74.99 Piece |
| Payment Method: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Up to 1,000 pcs/day |
| Display Size | 17.3 Inch |
|---|---|
| Resolution | 1920 × 1080 (FHD) |
| Display Area | 381.888 × 214.812 mm |
| Outline Size | 389.888 × 238.012 × 3.5 mm (Max, With PCB) |
| Brightness | 250 cd/m² (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M Colors (8-bit) |
| Signal Interface | eDP 1.2 (2 Lane) |
| Operating Temperature | 0 ~ +50 °C |
| Storage Temperature | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 pcs |
| Price: | $44.99-74.99 Piece |
| Payment Method: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Up to 1,000 pcs/day |
| Display Size | 17.3 Inch |
|---|---|
| Resolution | 1920 × 1080 (FHD) |
| Display Area | 381.888 × 214.812 mm |
| Outline Size | 389.888 × 238.012 × 3.5 mm (Max, With PCB) |
| Brightness | 250 cd/m² (Typ.) |
| Display Colors | 16.7M Colors (8-bit) |
| Signal Interface | eDP 1.2 (2 Lane) |
| Operating Temperature | 0 ~ +50 °C |
| Storage Temperature | -20 ~ +60 °C |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews