| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $54.99-84.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 15,0 inch |
| Resolutie | 1024 × 768 (XGA) |
| Weergavegebied | 304,128 × 228,096 mm |
| Afmetingen | 326,5 × 253,5 × 9,7 mm (Typ.), 10 mm (Max) |
| Helderheid | 350 cd/m² (Typ.) |
| Weergavekleuren | 16,2M kleuren (6-bit + FRC) |
| Signaalinterface | LVDS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $54.99-84.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 15,0 inch |
| Resolutie | 1024 × 768 (XGA) |
| Weergavegebied | 304,128 × 228,096 mm |
| Afmetingen | 326,5 × 253,5 × 9,7 mm (Typ.), 10 mm (Max) |
| Helderheid | 350 cd/m² (Typ.) |
| Weergavekleuren | 16,2M kleuren (6-bit + FRC) |
| Signaalinterface | LVDS |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Opslagtemperatuur | -20 ~ +70 °C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies