| MOQ: | 100 pcs |
| Price: | $54.99-84.99 Piece |
| Payment Method: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Up to 1,000 pcs/day |
| Display Size | 15.0 Inch |
| Resolution | 1024 × 768 (XGA) |
| Display Area | 304.128 × 228.096 mm |
| Outline Size | 326.5 × 253.5 × 9.7 mm (Typ.), 10 mm (Max) |
| Brightness | 350 cd/m² (Typ.) |
| Display Colors | 16.2M Colors (6-bit + FRC) |
| Signal Interface | LVDS |
| Operating Temperature | -20 ~ +70 °C |
| Storage Temperature | -20 ~ +70 °C |
| MOQ: | 100 pcs |
| Price: | $54.99-84.99 Piece |
| Payment Method: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Up to 1,000 pcs/day |
| Display Size | 15.0 Inch |
| Resolution | 1024 × 768 (XGA) |
| Display Area | 304.128 × 228.096 mm |
| Outline Size | 326.5 × 253.5 × 9.7 mm (Typ.), 10 mm (Max) |
| Brightness | 350 cd/m² (Typ.) |
| Display Colors | 16.2M Colors (6-bit + FRC) |
| Signal Interface | LVDS |
| Operating Temperature | -20 ~ +70 °C |
| Storage Temperature | -20 ~ +70 °C |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews