| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $2.69-3.59/pieces |
| Standard Packaging: | 18*16*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | Monochrome COB Karakter LCD Module (STN/Blauw, Negatief, Transmissief) |
|---|---|
| Onderdeelnummer | YMC2004SB-X01 |
| Display Formaat | 20 (tekens) × 4 (regels) |
| Display Effect | Monochroom (Zwart & Wit) STN Blauw Negatief |
| Driver IC | ST7066U + ST7065 |
| Verbindingstype | COB (Chip On Board) |
| Interface Type | 16-pins Parallelle Interface |
| Logische Voedingsspanning (VDD) | 5.0V DC (Typ.) |
| LCD Drijvende Spanning (V0) | 4.7V DC (Typ.) |
| Drijvende Methode | 1/16 Duty, 1/5 Bias |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type & Parameter | Witte Zij-achtergrondverlichting, 3.0V±0.2V, 30mA |
| Module Afmeting (PCB) | 98.00mm(B) × 60.00mm(H) × 1.60mm(D) |
| Module Hoogte (Totaal) | 13.10mm |
| Bezel Afmeting | 96.80mm(B) × 55.00mm(H) |
| Kijkgebied (V/A) | 77.00mm(B) × 25.20mm(H) |
| Effectief Displaygebied (A/A) | 70.41mm(B) × 20.81mm(H) |
| Montagegat Afstand | 93.00mm(B) × 39.30mm(H) |
| Pin Pitch | 2.54mm (16 pinnen totaal) |
| Tolerantie | ±0.2mm (Uiterlijk) |
| Conformiteit | RoHS |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $2.69-3.59/pieces |
| Standard Packaging: | 18*16*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | Monochrome COB Karakter LCD Module (STN/Blauw, Negatief, Transmissief) |
|---|---|
| Onderdeelnummer | YMC2004SB-X01 |
| Display Formaat | 20 (tekens) × 4 (regels) |
| Display Effect | Monochroom (Zwart & Wit) STN Blauw Negatief |
| Driver IC | ST7066U + ST7065 |
| Verbindingstype | COB (Chip On Board) |
| Interface Type | 16-pins Parallelle Interface |
| Logische Voedingsspanning (VDD) | 5.0V DC (Typ.) |
| LCD Drijvende Spanning (V0) | 4.7V DC (Typ.) |
| Drijvende Methode | 1/16 Duty, 1/5 Bias |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type & Parameter | Witte Zij-achtergrondverlichting, 3.0V±0.2V, 30mA |
| Module Afmeting (PCB) | 98.00mm(B) × 60.00mm(H) × 1.60mm(D) |
| Module Hoogte (Totaal) | 13.10mm |
| Bezel Afmeting | 96.80mm(B) × 55.00mm(H) |
| Kijkgebied (V/A) | 77.00mm(B) × 25.20mm(H) |
| Effectief Displaygebied (A/A) | 70.41mm(B) × 20.81mm(H) |
| Montagegat Afstand | 93.00mm(B) × 39.30mm(H) |
| Pin Pitch | 2.54mm (16 pinnen totaal) |
| Tolerantie | ±0.2mm (Uiterlijk) |
| Conformiteit | RoHS |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies