| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $4.5-5/pieces |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/23g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 2.2 inch |
| SKU's | MSP2202 |
| Resolutie | 240×320 punten |
| Interface van de module | 4-draad SPI-interface |
| Kleur weergeven | RGB 65K-kleur |
| Actief gebied | 33.84×45.12 (mm) |
| Afmetingen | 40.10 × 67,20 (mm) |
| VCC-spanning | 3.3V / 5V |
| Energieverbruik | 0.42W |
| Logic IO-poortspanning | 3.3V (TTL) |
| Gewicht | Vijfentwintig gram. |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $4.5-5/pieces |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/23g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Grootte | 2.2 inch |
| SKU's | MSP2202 |
| Resolutie | 240×320 punten |
| Interface van de module | 4-draad SPI-interface |
| Kleur weergeven | RGB 65K-kleur |
| Actief gebied | 33.84×45.12 (mm) |
| Afmetingen | 40.10 × 67,20 (mm) |
| VCC-spanning | 3.3V / 5V |
| Energieverbruik | 0.42W |
| Logic IO-poortspanning | 3.3V (TTL) |
| Gewicht | Vijfentwintig gram. |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies