| MOQ: | 500 |
| Price: | $4.5-5/pieces |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/23g |
| Delivery Period: | 30-45days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/Month |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Size | 2.2 inch |
| SKU | MSP2202 |
| Resolution | 240×320 dots |
| Module Interface | 4-wire SPI interface |
| Display Color | RGB 65K color |
| Active Area | 33.84×45.12 (mm) |
| Dimensions | 40.10×67.20 (mm) |
| VCC Power Voltage | 3.3V / 5V |
| Power Consumption | 0.42W |
| Logic IO Port Voltage | 3.3V (TTL) |
| Weight | 25g |
| MOQ: | 500 |
| Price: | $4.5-5/pieces |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/23g |
| Delivery Period: | 30-45days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/Month |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Size | 2.2 inch |
| SKU | MSP2202 |
| Resolution | 240×320 dots |
| Module Interface | 4-wire SPI interface |
| Display Color | RGB 65K color |
| Active Area | 33.84×45.12 (mm) |
| Dimensions | 40.10×67.20 (mm) |
| VCC Power Voltage | 3.3V / 5V |
| Power Consumption | 0.42W |
| Logic IO Port Voltage | 3.3V (TTL) |
| Weight | 25g |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews