| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $4.5-5/pieces |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/23g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.2 ίντσες |
| ΑΕΠ | MSP2202 |
| Απόφαση | 240×320 κουκίδες |
| Διασύνδεση ενότητας | 4-σύρματη διεπαφή SPI |
| Εμφάνιση χρώματος | Χρώμα RGB 65K |
| Ενεργός χώρος | 33.84×45.12 (mm) |
| Μέγεθος | 40.10 × 67,20 (mm) |
| Δυναμική τάση VCC | 3.3V / 5V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.42W |
| Η τάση της θύρας λογικής IO | 3.3V (TTL) |
| Βάρος | 25g |
| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $4.5-5/pieces |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/23g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.2 ίντσες |
| ΑΕΠ | MSP2202 |
| Απόφαση | 240×320 κουκίδες |
| Διασύνδεση ενότητας | 4-σύρματη διεπαφή SPI |
| Εμφάνιση χρώματος | Χρώμα RGB 65K |
| Ενεργός χώρος | 33.84×45.12 (mm) |
| Μέγεθος | 40.10 × 67,20 (mm) |
| Δυναμική τάση VCC | 3.3V / 5V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 0.42W |
| Η τάση της θύρας λογικής IO | 3.3V (TTL) |
| Βάρος | 25g |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές