| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $54.99-94.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | 27.0 inch |
| Resolutie | Vervaardiging van elektrische motoren |
| Afbeeldingsgebied | 5970,888 × 336,312 mm |
| Grootte van de contour | 611.5 × 355,8 × 13,2 mm |
| Helderheid | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M Kleuren |
| Signalinterface | LVDS |
| Werktemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $54.99-94.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Afbeeldingsgrootte | 27.0 inch |
| Resolutie | Vervaardiging van elektrische motoren |
| Afbeeldingsgebied | 5970,888 × 336,312 mm |
| Grootte van de contour | 611.5 × 355,8 × 13,2 mm |
| Helderheid | 300 cd/m2 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 16.7M Kleuren |
| Signalinterface | LVDS |
| Werktemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies