| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $54.99-94.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 27.0 ίντσες |
| Απόφαση | 1920 × 1080 (FHD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 5970,888 × 336,312 mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 611.5 × 355,8 × 13,2 mm |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M Χρώματα |
| Διασύνδεση σήματος | Επενδύσεις |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $54.99-94.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 27.0 ίντσες |
| Απόφαση | 1920 × 1080 (FHD) |
| Πεδίο εμφάνισης | 5970,888 × 336,312 mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 611.5 × 355,8 × 13,2 mm |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M Χρώματα |
| Διασύνδεση σήματος | Επενδύσεις |
| Θέρμανση λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές