| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $3.39-6.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 0.97 inch Active Matrix Electrophoretic Display EPD module |
|---|---|
| Panelgrootte | 0.97 inch diagonaal |
| Resolutie | 96 ((H) × 200 ((V) Pixels |
| PPI | 228 pixels per inch |
| Pixel Pitch | 0.111 × 0,111 mm |
| Pixelconfiguratie | Rechthoek |
| Toon bekwaamheid | BWR (Zwart Wit Rood) Full Display |
| Actief gebied | 10.66 ((H) × 22.20 ((V) mm |
| Uitleg van de afmetingen | 15.25(H) × 31.00(V) × 0.9(D) mm (zonder maskerfilm) |
| Gewicht | 00,87±0,2 g |
| Oppervlaktebehandeling | Hardcoatoppervlak |
| Bestuurder IC | SSD1680 |
| Interface type | SPI (3-lijn/4-lijn selecteerbaar) + I2C serieinterface |
| Werkspanning | 2.3V ~ 3.6V (type 3.0V) |
| De hoogte van de huidige update | Max. 8 mA |
| Diepe slaapstroom | Max. 3 uA (@VCC=3.0V) |
| Panel update stroomverbruik | Typ. 80 mA (@25°C) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 40°C (45 ~ 70% RH) |
| Bergingstemperatuur | -25 ~ 60°C (45 ~ 70% RH) |
| Transporttemperatuur | -25 ~ 60°C (45 ~ 70% RH, binnen 10 dagen) |
| Afbeeldingsmodus | Bi-stabiel scherm, Pure Mode, Ultra Wide Viewing Angle |
| Functies op de chip | Display RAM, temperatuursensor, golfvorm OTP, 10-byte identificatie, oscillator, DC-DC |
| Ontwerp van het leven | 3 jaar (@25°C/60% RH werking) |
| Naleving | RoHS-conform |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $3.39-6.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 0.97 inch Active Matrix Electrophoretic Display EPD module |
|---|---|
| Panelgrootte | 0.97 inch diagonaal |
| Resolutie | 96 ((H) × 200 ((V) Pixels |
| PPI | 228 pixels per inch |
| Pixel Pitch | 0.111 × 0,111 mm |
| Pixelconfiguratie | Rechthoek |
| Toon bekwaamheid | BWR (Zwart Wit Rood) Full Display |
| Actief gebied | 10.66 ((H) × 22.20 ((V) mm |
| Uitleg van de afmetingen | 15.25(H) × 31.00(V) × 0.9(D) mm (zonder maskerfilm) |
| Gewicht | 00,87±0,2 g |
| Oppervlaktebehandeling | Hardcoatoppervlak |
| Bestuurder IC | SSD1680 |
| Interface type | SPI (3-lijn/4-lijn selecteerbaar) + I2C serieinterface |
| Werkspanning | 2.3V ~ 3.6V (type 3.0V) |
| De hoogte van de huidige update | Max. 8 mA |
| Diepe slaapstroom | Max. 3 uA (@VCC=3.0V) |
| Panel update stroomverbruik | Typ. 80 mA (@25°C) |
| Werktemperatuur | 0 ~ 40°C (45 ~ 70% RH) |
| Bergingstemperatuur | -25 ~ 60°C (45 ~ 70% RH) |
| Transporttemperatuur | -25 ~ 60°C (45 ~ 70% RH, binnen 10 dagen) |
| Afbeeldingsmodus | Bi-stabiel scherm, Pure Mode, Ultra Wide Viewing Angle |
| Functies op de chip | Display RAM, temperatuursensor, golfvorm OTP, 10-byte identificatie, oscillator, DC-DC |
| Ontwerp van het leven | 3 jaar (@25°C/60% RH werking) |
| Naleving | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies