| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $3.25-4.99 Piece |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 1,6 inch ronde TFT LCD displaymodule beschikt over een resolutie van 400x400, IPS transmissive normaal zwarte weergavemodus en MIPI 1 lane interface. Het ondersteunt 16,7 miljoen kleuren en gebruikt de ST7797 driver IC. De module biedt een typische luminantie van 280 cd/m², een typische contrastverhouding van 1000:1 en prestaties met een brede kijkhoek. Het is ontworpen voor compacte ronde displaytoepassingen zonder aanraakfunctie.
| Schermgrootte | 1,6 Inch |
|---|---|
| Resolutie | 400 * 400 |
| Modulegrootte | 42,94 * 45,89 * 1,89 mm |
| Actief Gebied | 39,84 * 39,84 mm |
| Helderheid | 280 cd/m² |
| Ondersteunde Kleuren | 16,7M Kleuren |
| Display Interface | MIPI 1 Lane |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ tot +80℃ |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $3.25-4.99 Piece |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
Deze 1,6 inch ronde TFT LCD displaymodule beschikt over een resolutie van 400x400, IPS transmissive normaal zwarte weergavemodus en MIPI 1 lane interface. Het ondersteunt 16,7 miljoen kleuren en gebruikt de ST7797 driver IC. De module biedt een typische luminantie van 280 cd/m², een typische contrastverhouding van 1000:1 en prestaties met een brede kijkhoek. Het is ontworpen voor compacte ronde displaytoepassingen zonder aanraakfunctie.
| Schermgrootte | 1,6 Inch |
|---|---|
| Resolutie | 400 * 400 |
| Modulegrootte | 42,94 * 45,89 * 1,89 mm |
| Actief Gebied | 39,84 * 39,84 mm |
| Helderheid | 280 cd/m² |
| Ondersteunde Kleuren | 16,7M Kleuren |
| Display Interface | MIPI 1 Lane |
| Kijkhoek | 85/85/85/85 |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ tot +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ tot +80℃ |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies