| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $42.31-51.21/pieces |
| Standard Packaging: | 40*35*18 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 10.1 inch a-Si TFT-LCD module |
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | GV101WXM-N80 |
| Panelgrootte | 10.1 inch |
| LCD-type | a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 800 pixels |
| Pixel lay-out | Verticale RGB-balken |
| Afbeeldingsmodus | ADS, constant zwart display, Transmissive |
| Zienhoek | Alle (85/85/85/85 Typ.) |
| Interface | 40 pin LVDS (1ch, 8-bit), eDP 1.2, HBR1 (2.7G/baan), Terminal |
| Helderheid | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 13001 (Typ.) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch) (Tr+Td) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Kleurdiepte | 16.7M, 45% NTSC |
| Achterlicht | WLED, levensduur van 30K uur, randzijde 1-LED-verlichtingsbalk Type |
| Oppervlaktebehandeling | Harde coating (3H) |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Werktemperatuur | Raadpleeg voor industriële kwaliteit opties |
| Bergingstemperatuur | Raadpleeg voor industriële kwaliteit opties |
| Uitlegdimensie | 228.2(W) × 148,85(H) × 4,9(D) mm |
| Actief gebied (AA) | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Gewicht | 150 g (max.) |
| Naleving | RoHS-conform |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $42.31-51.21/pieces |
| Standard Packaging: | 40*35*18 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 10.1 inch a-Si TFT-LCD module |
| Modulmerk | BOE |
| Modelnummer | GV101WXM-N80 |
| Panelgrootte | 10.1 inch |
| LCD-type | a-Si TFT-LCD |
| Resolutie | 1280 ((RGB) × 800 pixels |
| Pixel lay-out | Verticale RGB-balken |
| Afbeeldingsmodus | ADS, constant zwart display, Transmissive |
| Zienhoek | Alle (85/85/85/85 Typ.) |
| Interface | 40 pin LVDS (1ch, 8-bit), eDP 1.2, HBR1 (2.7G/baan), Terminal |
| Helderheid | 500 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 13001 (Typ.) |
| Reactietijd | 30 ms (typisch) (Tr+Td) |
| Vernieuwingssnelheid | 60 Hz |
| Kleurdiepte | 16.7M, 45% NTSC |
| Achterlicht | WLED, levensduur van 30K uur, randzijde 1-LED-verlichtingsbalk Type |
| Oppervlaktebehandeling | Harde coating (3H) |
| Spanningsvoorziening | 3.3V (type.) |
| Werktemperatuur | Raadpleeg voor industriële kwaliteit opties |
| Bergingstemperatuur | Raadpleeg voor industriële kwaliteit opties |
| Uitlegdimensie | 228.2(W) × 148,85(H) × 4,9(D) mm |
| Actief gebied (AA) | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Gewicht | 150 g (max.) |
| Naleving | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies