| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $42.31-51.21/pieces |
| standard packaging: | 40*35*18 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 10.1 ίντσες μονάδα TFT-LCD a-Si |
| Ετικέτα μονάδας | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | GV101WXM-N80 |
| Μέγεθος πίνακα | 10.1 ίντσες |
| Τύπος οθόνης LCD | a-Si TFT-LCD |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) × 800 Pixels |
| Διαμόρφωση των pixel | Βόρειες ράβδοι RGB |
| Τρόπος εμφάνισης | ADS, συνεχής μαύρη οθόνη, μεταδοτική |
| Γωνία θέασης | Όλες (85/85/85/85 Typ.) |
| Διασύνδεση | 40 πινς LVDS (1ch, 8-bit), eDP 1.2, HBR1 (2.7G/γραμμή), Τερματικός σταθμός |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 13001 (Τύπος.) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms (τύπος) (Tr+Td) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M, 45% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED, διάρκεια ζωής 30 χλμ. ώρας, πλάτος άκρου 1-LED φωτισμός τύπου μπάρας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Θέρμανση λειτουργίας | Παρακαλούμε συμβουλευτείτε για επιλογές βιομηχανικής ποιότητας |
| Θέρμανση αποθήκευσης | Παρακαλούμε συμβουλευτείτε για επιλογές βιομηχανικής ποιότητας |
| Διάσταση του σχεδίου | 228.2(W) × 148,85(H) × 4,9(D) mm |
| Ενεργός χώρος (AA) | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Βάρος | 150g (μέγιστο.) |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $42.31-51.21/pieces |
| standard packaging: | 40*35*18 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 10.1 ίντσες μονάδα TFT-LCD a-Si |
| Ετικέτα μονάδας | ΚΑΠ |
| Αριθμός μοντέλου | GV101WXM-N80 |
| Μέγεθος πίνακα | 10.1 ίντσες |
| Τύπος οθόνης LCD | a-Si TFT-LCD |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) × 800 Pixels |
| Διαμόρφωση των pixel | Βόρειες ράβδοι RGB |
| Τρόπος εμφάνισης | ADS, συνεχής μαύρη οθόνη, μεταδοτική |
| Γωνία θέασης | Όλες (85/85/85/85 Typ.) |
| Διασύνδεση | 40 πινς LVDS (1ch, 8-bit), eDP 1.2, HBR1 (2.7G/γραμμή), Τερματικός σταθμός |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 13001 (Τύπος.) |
| Χρόνος απόκρισης | 30 ms (τύπος) (Tr+Td) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M, 45% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED, διάρκεια ζωής 30 χλμ. ώρας, πλάτος άκρου 1-LED φωτισμός τύπου μπάρας |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Θέρμανση λειτουργίας | Παρακαλούμε συμβουλευτείτε για επιλογές βιομηχανικής ποιότητας |
| Θέρμανση αποθήκευσης | Παρακαλούμε συμβουλευτείτε για επιλογές βιομηχανικής ποιότητας |
| Διάσταση του σχεδίου | 228.2(W) × 148,85(H) × 4,9(D) mm |
| Ενεργός χώρος (AA) | 216.96 ((W) × 135.6 ((H) mm |
| Βάρος | 150g (μέγιστο.) |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές