| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $10.8-12.5/pieces(MSP3223);$8.1-9.2/pieces(MSP3222) |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/60g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Grootte | 3,2 inch |
| SKU | MSP3222 (Geen Touch); MSP3223 (Met Capacitief Touch) |
| Resolutie | 240x320 pixels |
| Module-interface | 4-draads SPI-interface |
| Weergavekleur | 262K |
| Actief gebied | 48,60(B)x64,80(H) |
| Afmetingen | GEEN Touchscreen: 55,04(B)x90,5(H)x12,88(D) (inclusief Pin Header) Met Touchscreen: 55,24(B)x90,5(H)x14,73(D) (inclusief Pin Header) |
| Kijkhoek | ALLE 0'CLOCK |
| VCC Voedingsspanning | 5V |
| Luminantie | 230 Cd/m² (geen touch); 190 Cd/m² (met touch) |
| Paneel Driver IC | ILI9341V |
| Touchscreen Type | Capacitief Touchscreen |
| Driver IC | FT6336G |
| Stroomverbruik | 0,4W |
| Interface | 14P 2,54 mm afstand Header en 0,5 mm afstand FPC-connector |
| Logische IO-poortspanning | 5V (TTL) |
| Gewicht | Geen touch: 46g / Met touch: 60g |
| Nummer | Pin Label | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | VCC | Voedingspositief |
| 2 | GND | Voedingsmassa |
| 3 | LCD_CS | LCD selectiebesturingssignaal, actief op laag niveau |
| 4 | LCD_RST | LCD reset besturingssignaal, reset op laag niveau |
| 5 | LCD_RS | LCD commando / data selectie besturingssignaal Hoog niveau: data, laag niveau: commando |
| 6 | SDI(MOSI) | SPI bus schrijfdata signaal (SD-kaart en LCD-scherm samen gebruikt) |
| 7 | SCK | SPI bus kloksignaal (SD-kaart en LCD-scherm samen gebruikt) |
| 8 | LED | LCD achtergrondverlichting besturingssignaal (Indien controle nodig is, sluit de pinnen aan. Indien geen controle nodig is, kunt u deze overslaan) |
| 9 | SDO(MISO) | SPI bus leestatussignaal (SD-kaart en LCD-scherm samen gebruikt) |
| 10 | CTP_SCL | Capacitief touchscreen IIC bus kloksignaal (modules zonder touchscreen hoeven niet te worden aangesloten) |
| 11 | CTP_RST | Capacitief touchscreen reset besturingssignaal, reset op laag niveau (modules zonder touchscreen hoeven niet te worden aangesloten) |
| 12 | CTP_SDA | Capacitief touchscreen IIC bus datasignaal (modules zonder touchscreen hoeven niet te worden aangesloten) |
| 13 | CTP_INT | Capacitief touchscreen IIC bus touch interrupt signaal, bij aanraking, ingang laag niveau naar de hoofdcontroller (modules zonder touchscreen hoeven niet te worden aangesloten) |
| 14 | SD_CS | SD-kaart selectiebesturingssignaal, actief op laag niveau (zonder SD-kaart functie, kan worden losgekoppeld) |
| MOQ: | 500 |
| Prijs: | $10.8-12.5/pieces(MSP3223);$8.1-9.2/pieces(MSP3222) |
| Standard Packaging: | 16*15*6(cm)/60g |
| Delivery Period: | 30-45 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 50K/maand |
| Specificatie | Details |
|---|---|
| Grootte | 3,2 inch |
| SKU | MSP3222 (Geen Touch); MSP3223 (Met Capacitief Touch) |
| Resolutie | 240x320 pixels |
| Module-interface | 4-draads SPI-interface |
| Weergavekleur | 262K |
| Actief gebied | 48,60(B)x64,80(H) |
| Afmetingen | GEEN Touchscreen: 55,04(B)x90,5(H)x12,88(D) (inclusief Pin Header) Met Touchscreen: 55,24(B)x90,5(H)x14,73(D) (inclusief Pin Header) |
| Kijkhoek | ALLE 0'CLOCK |
| VCC Voedingsspanning | 5V |
| Luminantie | 230 Cd/m² (geen touch); 190 Cd/m² (met touch) |
| Paneel Driver IC | ILI9341V |
| Touchscreen Type | Capacitief Touchscreen |
| Driver IC | FT6336G |
| Stroomverbruik | 0,4W |
| Interface | 14P 2,54 mm afstand Header en 0,5 mm afstand FPC-connector |
| Logische IO-poortspanning | 5V (TTL) |
| Gewicht | Geen touch: 46g / Met touch: 60g |
| Nummer | Pin Label | Beschrijving |
|---|---|---|
| 1 | VCC | Voedingspositief |
| 2 | GND | Voedingsmassa |
| 3 | LCD_CS | LCD selectiebesturingssignaal, actief op laag niveau |
| 4 | LCD_RST | LCD reset besturingssignaal, reset op laag niveau |
| 5 | LCD_RS | LCD commando / data selectie besturingssignaal Hoog niveau: data, laag niveau: commando |
| 6 | SDI(MOSI) | SPI bus schrijfdata signaal (SD-kaart en LCD-scherm samen gebruikt) |
| 7 | SCK | SPI bus kloksignaal (SD-kaart en LCD-scherm samen gebruikt) |
| 8 | LED | LCD achtergrondverlichting besturingssignaal (Indien controle nodig is, sluit de pinnen aan. Indien geen controle nodig is, kunt u deze overslaan) |
| 9 | SDO(MISO) | SPI bus leestatussignaal (SD-kaart en LCD-scherm samen gebruikt) |
| 10 | CTP_SCL | Capacitief touchscreen IIC bus kloksignaal (modules zonder touchscreen hoeven niet te worden aangesloten) |
| 11 | CTP_RST | Capacitief touchscreen reset besturingssignaal, reset op laag niveau (modules zonder touchscreen hoeven niet te worden aangesloten) |
| 12 | CTP_SDA | Capacitief touchscreen IIC bus datasignaal (modules zonder touchscreen hoeven niet te worden aangesloten) |
| 13 | CTP_INT | Capacitief touchscreen IIC bus touch interrupt signaal, bij aanraking, ingang laag niveau naar de hoofdcontroller (modules zonder touchscreen hoeven niet te worden aangesloten) |
| 14 | SD_CS | SD-kaart selectiebesturingssignaal, actief op laag niveau (zonder SD-kaart functie, kan worden losgekoppeld) |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies