| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $10.8-12.5/pieces(MSP3223);$8.1-9.2/pieces(MSP3222) |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/60g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.2 ίντσες |
| Κωδικός SKU | MSP3222 (Χωρίς Αφή); MSP3223 (Με Χωρητική Αφή) |
| Ανάλυση | 240×320 κουκκίδες |
| Διεπαφή Μονάδας | Διεπαφή SPI 4 καλωδίων |
| Χρώμα Οθόνης | 262K |
| Ενεργή Περιοχή | 48.60(Π)×64.80(Υ) |
| Διαστάσεις | ΧΩΡΙΣ Οθόνη Αφής: 55.04(Π)×90.5(Υ)×12.88(Β) (συμπεριλαμβανομένου του ακροδέκτη) Με Οθόνη Αφής: 55.24(Π)×90.5(Υ)×14.73(Β) (συμπεριλαμβανομένου του ακροδέκτη) |
| Γωνία Θέασης | ΟΛΟΙ 0'CLOCK |
| Τάση Τροφοδοσίας VCC | 5V |
| Φωτεινότητα | 230 Cd/m² (χωρίς αφή); 190 Cd/m² (με αφή) |
| IC Οδηγός Πάνελ | ILI9341V |
| Τύπος Οθόνης Αφής | Χωρητική Οθόνη Αφής |
| IC Οδηγός | FT6336G |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 0.4W |
| Διεπαφή | Ακροδέκτης 14P 2.54mm και υποδοχή FPC 0.5mm |
| Τάση Θύρας Λογικής IO | 5V (TTL) |
| Βάρος | Χωρίς αφή: 46g / Με αφή: 60g |
| Αριθμός | Ετικέτα Ακροδέκτη | Περιγραφή |
|---|---|---|
| 1 | VCC | Θετικός πόλος τροφοδοσίας |
| 2 | GND | Γείωση τροφοδοσίας |
| 3 | LCD_CS | Σήμα ελέγχου επιλογής LCD, Ενεργό σε χαμηλό επίπεδο |
| 4 | LCD_RST | Σήμα ελέγχου επαναφοράς LCD, Επαναφορά σε χαμηλό επίπεδο |
| 5 | LCD_RS | Σήμα ελέγχου επιλογής εντολής/δεδομένων LCD Υψηλό επίπεδο: δεδομένα, χαμηλό επίπεδο: εντολή |
| 6 | SDI(MOSI) | Σήμα δεδομένων εγγραφής διαύλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 7 | SCK | Σήμα ρολογιού διαύλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 8 | LED | Σήμα ελέγχου οπίσθιου φωτισμού LCD (Εάν χρειάζεστε έλεγχο, συνδέστε τους ακροδέκτες. Εάν δεν χρειάζεστε έλεγχο, μπορείτε να τον παραλείψετε) |
| 9 | SDO(MISO) | Σήμα ανάγνωσης δεδομένων διαύλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 10 | CTP_SCL | Σήμα ρολογιού διαύλου IIC χωρητικής οθόνης αφής (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 11 | CTP_RST | Σήμα ελέγχου επαναφοράς χωρητικής οθόνης αφής, επαναφορά σε χαμηλό επίπεδο (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 12 | CTP_SDA | Σήμα δεδομένων διαύλου IIC χωρητικής οθόνης αφής (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 13 | CTP_INT | Σήμα διακοπής αφής διαύλου IIC χωρητικής οθόνης αφής, κατά τη δημιουργία αφής, εισάγετε χαμηλό επίπεδο στον κύριο ελεγκτή (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 14 | SD_CS | Σήμα ελέγχου επιλογής κάρτας SD, ενεργό σε χαμηλό επίπεδο (χωρίς λειτουργία κάρτας SD, μπορεί να αποσυνδεθεί) |
| MOQ: | 500 |
| Τιμή: | $10.8-12.5/pieces(MSP3223);$8.1-9.2/pieces(MSP3222) |
| standard packaging: | 16*15*6(cm)/60g |
| Delivery period: | 30-45 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 50 χιλιάδες/μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.2 ίντσες |
| Κωδικός SKU | MSP3222 (Χωρίς Αφή); MSP3223 (Με Χωρητική Αφή) |
| Ανάλυση | 240×320 κουκκίδες |
| Διεπαφή Μονάδας | Διεπαφή SPI 4 καλωδίων |
| Χρώμα Οθόνης | 262K |
| Ενεργή Περιοχή | 48.60(Π)×64.80(Υ) |
| Διαστάσεις | ΧΩΡΙΣ Οθόνη Αφής: 55.04(Π)×90.5(Υ)×12.88(Β) (συμπεριλαμβανομένου του ακροδέκτη) Με Οθόνη Αφής: 55.24(Π)×90.5(Υ)×14.73(Β) (συμπεριλαμβανομένου του ακροδέκτη) |
| Γωνία Θέασης | ΟΛΟΙ 0'CLOCK |
| Τάση Τροφοδοσίας VCC | 5V |
| Φωτεινότητα | 230 Cd/m² (χωρίς αφή); 190 Cd/m² (με αφή) |
| IC Οδηγός Πάνελ | ILI9341V |
| Τύπος Οθόνης Αφής | Χωρητική Οθόνη Αφής |
| IC Οδηγός | FT6336G |
| Κατανάλωση Ενέργειας | 0.4W |
| Διεπαφή | Ακροδέκτης 14P 2.54mm και υποδοχή FPC 0.5mm |
| Τάση Θύρας Λογικής IO | 5V (TTL) |
| Βάρος | Χωρίς αφή: 46g / Με αφή: 60g |
| Αριθμός | Ετικέτα Ακροδέκτη | Περιγραφή |
|---|---|---|
| 1 | VCC | Θετικός πόλος τροφοδοσίας |
| 2 | GND | Γείωση τροφοδοσίας |
| 3 | LCD_CS | Σήμα ελέγχου επιλογής LCD, Ενεργό σε χαμηλό επίπεδο |
| 4 | LCD_RST | Σήμα ελέγχου επαναφοράς LCD, Επαναφορά σε χαμηλό επίπεδο |
| 5 | LCD_RS | Σήμα ελέγχου επιλογής εντολής/δεδομένων LCD Υψηλό επίπεδο: δεδομένα, χαμηλό επίπεδο: εντολή |
| 6 | SDI(MOSI) | Σήμα δεδομένων εγγραφής διαύλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 7 | SCK | Σήμα ρολογιού διαύλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 8 | LED | Σήμα ελέγχου οπίσθιου φωτισμού LCD (Εάν χρειάζεστε έλεγχο, συνδέστε τους ακροδέκτες. Εάν δεν χρειάζεστε έλεγχο, μπορείτε να τον παραλείψετε) |
| 9 | SDO(MISO) | Σήμα ανάγνωσης δεδομένων διαύλου SPI (κάρτα SD και οθόνη LCD χρησιμοποιούνται μαζί) |
| 10 | CTP_SCL | Σήμα ρολογιού διαύλου IIC χωρητικής οθόνης αφής (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 11 | CTP_RST | Σήμα ελέγχου επαναφοράς χωρητικής οθόνης αφής, επαναφορά σε χαμηλό επίπεδο (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 12 | CTP_SDA | Σήμα δεδομένων διαύλου IIC χωρητικής οθόνης αφής (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 13 | CTP_INT | Σήμα διακοπής αφής διαύλου IIC χωρητικής οθόνης αφής, κατά τη δημιουργία αφής, εισάγετε χαμηλό επίπεδο στον κύριο ελεγκτή (οι μονάδες χωρίς οθόνες αφής δεν χρειάζεται να συνδεθούν) |
| 14 | SD_CS | Σήμα ελέγχου επιλογής κάρτας SD, ενεργό σε χαμηλό επίπεδο (χωρίς λειτουργία κάρτας SD, μπορεί να αποσυνδεθεί) |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές