| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $53.86-65.17/pieces |
| Standard Packaging: | 45*30*10 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Displaytype | 10,4 inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Modelnummer | YVO1040TVL-N02 |
| Onderdeelnummer | ZE104IA-03D |
| Paneelgrootte | 10,4 inch |
| Resolutie | 1024(RGB) × 768 Pixels, XGA |
| Pixelindeling | RGB Verticale Balken |
| Weergavemodus | ADS, Constant Zwart Display, Transmissief |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (Min.) |
| Interface | LVDS (1 kanaal, 8-bit), 30-pins terminal |
| Helderheid | 500 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) |
| Kleurdiepte | 262K/16,7M (8-bit), 60% NTSC |
| Responstijd | 25 ms (typ.) (Tr+Td) |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Achtergrondverlichtingstype | WLED, 30K uur |
| Voeding | 3,3V (typ.) |
| Actief gebied (AA) | 210,432(H) × 157,824(V) mm |
| Afmetingen | 220,53 × 168,02 × 1,04 mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Conformiteit | RoHS-conform |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $53.86-65.17/pieces |
| Standard Packaging: | 45*30*10 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Displaytype | 10,4 inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Modelnummer | YVO1040TVL-N02 |
| Onderdeelnummer | ZE104IA-03D |
| Paneelgrootte | 10,4 inch |
| Resolutie | 1024(RGB) × 768 Pixels, XGA |
| Pixelindeling | RGB Verticale Balken |
| Weergavemodus | ADS, Constant Zwart Display, Transmissief |
| Kijkhoek | 80/80/80/80 (Min.) |
| Interface | LVDS (1 kanaal, 8-bit), 30-pins terminal |
| Helderheid | 500 cd/m² (typ.) |
| Contrastverhouding | 1000:1 (typ.) |
| Kleurdiepte | 262K/16,7M (8-bit), 60% NTSC |
| Responstijd | 25 ms (typ.) (Tr+Td) |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Achtergrondverlichtingstype | WLED, 30K uur |
| Voeding | 3,3V (typ.) |
| Actief gebied (AA) | 210,432(H) × 157,824(V) mm |
| Afmetingen | 220,53 × 168,02 × 1,04 mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Conformiteit | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies