| MOQ: | 300 τεμάχια |
| Τιμή: | $53.86-65.17/pieces |
| standard packaging: | 45*30*10 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 100,4 ίντσες a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | ΥVO1040TVL-N02 |
| Αριθμός τμήματος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Μέγεθος πίνακα | 10.4 ίντσες |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 768 Pixels, XGA |
| Διαμόρφωση των pixel | Βόρειες μπάρες RGB |
| Τρόπος εμφάνισης | ADS, συνεχής μαύρη οθόνη, μεταδοτική |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (Μιν.) |
| Διασύνδεση | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 καρφίτσες Τερματικό |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (Τύπος.) |
| Βαθμό χρώματος | 262K/16.7M (8-bit), 60% NTSC |
| Χρόνος απόκρισης | 25 ms (τύπος) (Tr+Td) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED, 30 χλμ. την ώρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Ενεργός χώρος (AA) | 210.432 ((H) × 157.824 ((V) mm |
| Διάσταση του σχεδίου | 220.53 × 168,02 × 1,04 mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
| MOQ: | 300 τεμάχια |
| Τιμή: | $53.86-65.17/pieces |
| standard packaging: | 45*30*10 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | 100,4 ίντσες a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | ΥVO1040TVL-N02 |
| Αριθμός τμήματος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Μέγεθος πίνακα | 10.4 ίντσες |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 768 Pixels, XGA |
| Διαμόρφωση των pixel | Βόρειες μπάρες RGB |
| Τρόπος εμφάνισης | ADS, συνεχής μαύρη οθόνη, μεταδοτική |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (Μιν.) |
| Διασύνδεση | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 καρφίτσες Τερματικό |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (Τύπος.) |
| Βαθμό χρώματος | 262K/16.7M (8-bit), 60% NTSC |
| Χρόνος απόκρισης | 25 ms (τύπος) (Tr+Td) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED, 30 χλμ. την ώρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Ενεργός χώρος (AA) | 210.432 ((H) × 157.824 ((V) mm |
| Διάσταση του σχεδίου | 220.53 × 168,02 × 1,04 mm |
| Εγγύηση | 12 μήνες |
| Συμμόρφωση | Συμμόρφωση με το RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές