| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | $53.86-65.17/pieces |
| Standard Packaging: | 45*30*10 |
| Delivery Period: | 14-60 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 pieces |
| Display Type | 10.4 Inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Model Number | YVO1040TVL-N02 |
| Part Number | ZE104IA-03D |
| Panel Size | 10.4 Inch |
| Resolution | 1024(RGB) × 768 Pixels, XGA |
| Pixel Layout | RGB Vertical Bars |
| Display Mode | ADS, Constant Black Display, Transmissive |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) |
| Interface | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pins Terminal |
| Brightness | 500 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Color Depth | 262K/16.7M (8-bit), 60% NTSC |
| Response Time | 25 ms (Typ.) (Tr+Td) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Backlight Type | WLED, 30K Hour |
| Power Supply | 3.3V (Typ.) |
| Active Area (AA) | 210.432(H) × 157.824(V) mm |
| Outline Dimension | 220.53 × 168.02 × 1.04 mm |
| Warranty | 12 Months |
| Compliance | RoHS Compliant |
| MOQ: | 5 pieces |
| Price: | $53.86-65.17/pieces |
| Standard Packaging: | 45*30*10 |
| Delivery Period: | 14-60 days |
| Payment Method: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 pieces |
| Display Type | 10.4 Inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Model Number | YVO1040TVL-N02 |
| Part Number | ZE104IA-03D |
| Panel Size | 10.4 Inch |
| Resolution | 1024(RGB) × 768 Pixels, XGA |
| Pixel Layout | RGB Vertical Bars |
| Display Mode | ADS, Constant Black Display, Transmissive |
| Viewing Angle | 80/80/80/80 (Min.) |
| Interface | LVDS (1 ch, 8-bit), 30 pins Terminal |
| Brightness | 500 cd/m² (Typ.) |
| Contrast Ratio | 1000:1 (Typ.) |
| Color Depth | 262K/16.7M (8-bit), 60% NTSC |
| Response Time | 25 ms (Typ.) (Tr+Td) |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Backlight Type | WLED, 30K Hour |
| Power Supply | 3.3V (Typ.) |
| Active Area (AA) | 210.432(H) × 157.824(V) mm |
| Outline Dimension | 220.53 × 168.02 × 1.04 mm |
| Warranty | 12 Months |
| Compliance | RoHS Compliant |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews