| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $28.99-41.29/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 3.1 inch LTPS TFT LCD-module, landschap |
|---|---|
| Panelgrootte | 3.1 inch diagonaal |
| Afmetingsgraad | 53 (Landschap) |
| Resolutie | 800 x RGB x 480 pixels |
| PPI | 297 pixels |
| Pixelvorm | Vierkant |
| LCD-type | ADS, Transmisief, LTPS LCD-paneel |
| Kleurconfiguratie | RGB verticale strepen |
| Kleurresolutie | 8 bit 16,7M Kleuren |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart |
| Contrastverhouding | Min. 1000: 1 (vertronnend bekijken) |
| Zienhoek | Alle richtingen, -40 tot +105 graden. |
| Interface type | 1 LVDS-poortinterface en 3 lijnen SPI-interface, 30 pin FPC |
| Werktemperatuur | -40 tot +105°C (onder -30°C is geen prestatie gegarandeerd) |
| Bergingstemperatuur | -40 tot +105°C |
| Uitleg van de afmetingen | 81.0(W) x 56.9 ((H) x 2.8 ((D) mm (inclusief beschermende folie, exclusief FPC, kabels, post en onderdeel) |
| Actief gebied | 68.4 ((W) x 41.04 ((H) mm |
| Opening van woningen | 72.4 ((W) x 45.4 ((H) mm |
| Subpixel pitch | 0.0285 ((*3) ((W) x 0,0855 ((H) mm |
| Gewicht | Ongeveer 23,69±10% Gram |
| Vertoon energieverbruik | Typ. 269±10% mW |
| Zichtbaarheid met gepolariseerde zonnebrillen | Zichtbaar in het landschap |
| Naleving | RoHS-conform |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $28.99-41.29/pieces |
| Standard Packaging: | 20*15*8 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 3.1 inch LTPS TFT LCD-module, landschap |
|---|---|
| Panelgrootte | 3.1 inch diagonaal |
| Afmetingsgraad | 53 (Landschap) |
| Resolutie | 800 x RGB x 480 pixels |
| PPI | 297 pixels |
| Pixelvorm | Vierkant |
| LCD-type | ADS, Transmisief, LTPS LCD-paneel |
| Kleurconfiguratie | RGB verticale strepen |
| Kleurresolutie | 8 bit 16,7M Kleuren |
| Afbeeldingsmodus | Normaal zwart |
| Contrastverhouding | Min. 1000: 1 (vertronnend bekijken) |
| Zienhoek | Alle richtingen, -40 tot +105 graden. |
| Interface type | 1 LVDS-poortinterface en 3 lijnen SPI-interface, 30 pin FPC |
| Werktemperatuur | -40 tot +105°C (onder -30°C is geen prestatie gegarandeerd) |
| Bergingstemperatuur | -40 tot +105°C |
| Uitleg van de afmetingen | 81.0(W) x 56.9 ((H) x 2.8 ((D) mm (inclusief beschermende folie, exclusief FPC, kabels, post en onderdeel) |
| Actief gebied | 68.4 ((W) x 41.04 ((H) mm |
| Opening van woningen | 72.4 ((W) x 45.4 ((H) mm |
| Subpixel pitch | 0.0285 ((*3) ((W) x 0,0855 ((H) mm |
| Gewicht | Ongeveer 23,69±10% Gram |
| Vertoon energieverbruik | Typ. 269±10% mW |
| Zichtbaarheid met gepolariseerde zonnebrillen | Zichtbaar in het landschap |
| Naleving | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies