| MOQ: | 500 τεμάχια |
| Τιμή: | $28.99-41.29/pieces |
| standard packaging: | 20*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος Οθόνης | Μονάδα LTPS TFT LCD 3.1 ιντσών, Οριζόντια |
|---|---|
| Μέγεθος Πάνελ | Διαγώνιος 3.1 ιντσών |
| Αναλογία Εικόνας | 5:3 (Οριζόντια) |
| Ανάλυση | 800 x RGB x 480 Pixels |
| PPI | 297 Pixels |
| Σχήμα Pixel | Τετράγωνο |
| Τύπος LCD | ADS, Transmissive, LTPS LCD Panel |
| Διαμόρφωση Χρωμάτων | Κάθετες Ρίγες RGB |
| Ανάλυση Χρωμάτων | 8 bit 16.7M Χρώματα |
| Λειτουργία Εικόνας | Κανονικά Μαύρη |
| Αναλογία Αντίθεσης | Ελάχ. 1000:1 (Κάθετη Θέαση) |
| Γωνία Θέασης | Όλες οι Κατευθύνσεις, -40 έως +105 Βαθμοί |
| Τύπος Διεπαφής | Διεπαφή LVDS 1 Θύρας & Διεπαφή SPI 3 Γραμμών, FPC 30 ακίδων |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40 έως +105°C (Δεν εγγυάται απόδοση κάτω από -30°C) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 έως +105°C |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 81.0(Π) x 56.9(Υ) x 2.8(Β) mm (Περιλαμβάνεται Προστατευτική Μεμβράνη, Εξαιρούνται FPC, Καλώδια, Πόλος & Εξάρτημα) |
| Ενεργή Περιοχή | 68.4(Π) x 41.04(Υ) mm |
| Άνοιγμα Στέγασης | 72.4(Π) x 45.4(Υ) mm |
| Βήμα Υπο-Pixel | 0.0285(*3)(Π) x 0.0855(Υ) mm |
| Βάρος | Περίπου 23.69±10% Γραμμάρια |
| Κατανάλωση Ενέργειας Οθόνης | Τυπ. 269±10% mW |
| Ορατότητα με Πολωτικά Γυαλιά Ηλίου | Ορατό σε Οριζόντια Λειτουργία |
| Συμμόρφωση | Συμβατό με RoHS |
| MOQ: | 500 τεμάχια |
| Τιμή: | $28.99-41.29/pieces |
| standard packaging: | 20*15*8 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος Οθόνης | Μονάδα LTPS TFT LCD 3.1 ιντσών, Οριζόντια |
|---|---|
| Μέγεθος Πάνελ | Διαγώνιος 3.1 ιντσών |
| Αναλογία Εικόνας | 5:3 (Οριζόντια) |
| Ανάλυση | 800 x RGB x 480 Pixels |
| PPI | 297 Pixels |
| Σχήμα Pixel | Τετράγωνο |
| Τύπος LCD | ADS, Transmissive, LTPS LCD Panel |
| Διαμόρφωση Χρωμάτων | Κάθετες Ρίγες RGB |
| Ανάλυση Χρωμάτων | 8 bit 16.7M Χρώματα |
| Λειτουργία Εικόνας | Κανονικά Μαύρη |
| Αναλογία Αντίθεσης | Ελάχ. 1000:1 (Κάθετη Θέαση) |
| Γωνία Θέασης | Όλες οι Κατευθύνσεις, -40 έως +105 Βαθμοί |
| Τύπος Διεπαφής | Διεπαφή LVDS 1 Θύρας & Διεπαφή SPI 3 Γραμμών, FPC 30 ακίδων |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40 έως +105°C (Δεν εγγυάται απόδοση κάτω από -30°C) |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 έως +105°C |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 81.0(Π) x 56.9(Υ) x 2.8(Β) mm (Περιλαμβάνεται Προστατευτική Μεμβράνη, Εξαιρούνται FPC, Καλώδια, Πόλος & Εξάρτημα) |
| Ενεργή Περιοχή | 68.4(Π) x 41.04(Υ) mm |
| Άνοιγμα Στέγασης | 72.4(Π) x 45.4(Υ) mm |
| Βήμα Υπο-Pixel | 0.0285(*3)(Π) x 0.0855(Υ) mm |
| Βάρος | Περίπου 23.69±10% Γραμμάρια |
| Κατανάλωση Ενέργειας Οθόνης | Τυπ. 269±10% mW |
| Ορατότητα με Πολωτικά Γυαλιά Ηλίου | Ορατό σε Οριζόντια Λειτουργία |
| Συμμόρφωση | Συμβατό με RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές