| MOQ: | 500 Τεμάχια |
| Τιμή: | $5.71-6.99/pieces |
| standard packaging: | 18*16*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονοχρωμική μονάδα LCD χαρακτήρων COB (STN/Μπλε, Αρνητική, Διαπερατή) |
| Αριθμός εξαρτήματος | YMC2004SB-X05 |
| Μορφή οθόνης | 20 χαρακτήρες × 4 γραμμές |
| Ολοκληρωμένο κύκλωμα οδηγού | ST7066U + ST7065 |
| Τύπος σύνδεσης | COB (Chip On Board) |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 18 ακίδων |
| Τάση τροφοδοσίας λογικής | 5.0V DC (Τυπική) |
| Τάση οδήγησης LCD | 4.7V DC (Τυπική) |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/16 Duty, 1/5 Bias |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Κατεύθυνση θέασης | 6 η ώρα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός πλευρικός οπίσθιος φωτισμός, 3.0V±0.2V, 45*2mA |
| Διαστάσεις μονάδας | 146.00mm(Π) × 62.50mm(Υ) × 13.10mm(Τ) |
| Συμμόρφωση | RoHS |
| MOQ: | 500 Τεμάχια |
| Τιμή: | $5.71-6.99/pieces |
| standard packaging: | 18*16*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονοχρωμική μονάδα LCD χαρακτήρων COB (STN/Μπλε, Αρνητική, Διαπερατή) |
| Αριθμός εξαρτήματος | YMC2004SB-X05 |
| Μορφή οθόνης | 20 χαρακτήρες × 4 γραμμές |
| Ολοκληρωμένο κύκλωμα οδηγού | ST7066U + ST7065 |
| Τύπος σύνδεσης | COB (Chip On Board) |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 18 ακίδων |
| Τάση τροφοδοσίας λογικής | 5.0V DC (Τυπική) |
| Τάση οδήγησης LCD | 4.7V DC (Τυπική) |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/16 Duty, 1/5 Bias |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Κατεύθυνση θέασης | 6 η ώρα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός πλευρικός οπίσθιος φωτισμός, 3.0V±0.2V, 45*2mA |
| Διαστάσεις μονάδας | 146.00mm(Π) × 62.50mm(Υ) × 13.10mm(Τ) |
| Συμμόρφωση | RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές