| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $5.71-6.99/pieces |
| Standard Packaging: | 18*16*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochrome COB-LCD-module met tekens (STN/blauw, negatief, transmittief) |
| Deelnummer | YMC2004SB-X05 |
| Afbeeldingsformaat | 20 tekens × 4 regels |
| Bestuurder IC | ST7066U + ST7065 |
| Type verbinding | COB (chip aan boord) |
| Interface type | 18 pin parallelle interface |
| Logische voedingsspanning | 5.0V gelijkstroom (typisch) |
| LCD-aandrijvingsspanning | 4.7V gelijkstroom (typisch) |
| Rijmethode | Gezondheidsvoorzieningen, 1/5 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte achtergrondverlichting, 3,0 V±0,2 V, 45*2 mA |
| Afmetingen van de module | 146.00mm(W) × 62,50mm(H) × 13,10mm(T) |
| Naleving | RoHS |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $5.71-6.99/pieces |
| Standard Packaging: | 18*16*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochrome COB-LCD-module met tekens (STN/blauw, negatief, transmittief) |
| Deelnummer | YMC2004SB-X05 |
| Afbeeldingsformaat | 20 tekens × 4 regels |
| Bestuurder IC | ST7066U + ST7065 |
| Type verbinding | COB (chip aan boord) |
| Interface type | 18 pin parallelle interface |
| Logische voedingsspanning | 5.0V gelijkstroom (typisch) |
| LCD-aandrijvingsspanning | 4.7V gelijkstroom (typisch) |
| Rijmethode | Gezondheidsvoorzieningen, 1/5 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte achtergrondverlichting, 3,0 V±0,2 V, 45*2 mA |
| Afmetingen van de module | 146.00mm(W) × 62,50mm(H) × 13,10mm(T) |
| Naleving | RoHS |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies