| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $7.12-7.79/pieces |
| standard packaging: | 25*20*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη οθόνη χαρακτήρων LCD COB (FSTN, Θετική, Ανακλαστική) |
| Αριθμός εξαρτήματος | YMC4004FB-X02 |
| Μορφή οθόνης | 40(χαρακτήρες) * 4(γραμμές) |
| Οδηγός IC | ST7066U + ST7065 |
| Τύπος σύνδεσης | COB (Chip On Board) |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 18 ακίδων |
| Τάση τροφοδοσίας λογικής | 5.0V DC (Τυπ.) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Κατεύθυνση θέασης | 6 η ώρα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός πλευρικός οπίσθιος φωτισμός, 3.0V±0.2V, 45*2mA |
| Διαστάσεις μονάδας | 190.00mm(Π) * 54.24mm(Υ) * 1.60mm(Πάχος) |
| Συμμόρφωση | RoHS |
| MOQ: | 5 τεμάχια |
| Τιμή: | $7.12-7.79/pieces |
| standard packaging: | 25*20*5 |
| Delivery period: | 14-60 ημέρες |
| Μέθοδος πληρωμής: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 τεμάχια |
| Τύπος οθόνης | Μονόχρωμη οθόνη χαρακτήρων LCD COB (FSTN, Θετική, Ανακλαστική) |
| Αριθμός εξαρτήματος | YMC4004FB-X02 |
| Μορφή οθόνης | 40(χαρακτήρες) * 4(γραμμές) |
| Οδηγός IC | ST7066U + ST7065 |
| Τύπος σύνδεσης | COB (Chip On Board) |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλη διεπαφή 18 ακίδων |
| Τάση τροφοδοσίας λογικής | 5.0V DC (Τυπ.) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20℃ ~ +70℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ ~ +80℃ |
| Κατεύθυνση θέασης | 6 η ώρα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Λευκός πλευρικός οπίσθιος φωτισμός, 3.0V±0.2V, 45*2mA |
| Διαστάσεις μονάδας | 190.00mm(Π) * 54.24mm(Υ) * 1.60mm(Πάχος) |
| Συμμόρφωση | RoHS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές