| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $7.12-7.79/pieces |
| Standard Packaging: | 25*20*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | Monochroom COB Karakter LCD Module (FSTN, Positief, Transflectief) |
| Onderdeelnummer | YMC4004FB-X02 |
| Display Formaat | 40 (tekens) * 4 (regels) |
| Driver IC | ST7066U + ST7065 |
| Aansluittype | COB (Chip On Board) |
| Interface Type | 18-pins Parallelle Interface |
| Logische Voedingsspanning | 5.0V DC (Typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type | Witte Zij-Achtergrondverlichting, 3.0V±0.2V, 45*2mA |
| Module Afmetingen | 190.00mm(B) * 54.24mm(H) * 1.60mm(D) |
| Conformiteit | RoHS |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $7.12-7.79/pieces |
| Standard Packaging: | 25*20*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display Type | Monochroom COB Karakter LCD Module (FSTN, Positief, Transflectief) |
| Onderdeelnummer | YMC4004FB-X02 |
| Display Formaat | 40 (tekens) * 4 (regels) |
| Driver IC | ST7066U + ST7065 |
| Aansluittype | COB (Chip On Board) |
| Interface Type | 18-pins Parallelle Interface |
| Logische Voedingsspanning | 5.0V DC (Typ.) |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃ ~ +70℃ |
| Opslagtemperatuur | -30℃ ~ +80℃ |
| Kijkrichting | 6 uur |
| Achtergrondverlichting Type | Witte Zij-Achtergrondverlichting, 3.0V±0.2V, 45*2mA |
| Module Afmetingen | 190.00mm(B) * 54.24mm(H) * 1.60mm(D) |
| Conformiteit | RoHS |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies