| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $2.49-3.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
Deze LCD-module van industriële kwaliteit met 20x2-tekens heeft een geavanceerd COB-verpakkingsontwerp (Chip On Board).STN blauwe negatieve transmisieve weergave (witte stippen op blauwe achtergrond) met een hoogcontrast monochroom effect, aangedreven door een professionele 7066 driver IC. Het heeft 5,0V DC logische voedingsspanning, 20 (tekens) × 2 (lijnen) standaard display formaat, 8-bits parallelle interface,1/16 Duty & 1/5 Bias rijmethode en 6 uur kijkrichting. Uitgerust met witte LED-achtergrondverlichting (IF=45mA, VF=4.8~5.2V), heeft het een uitstekende aanpassingsvermogen bij grote temperaturen (-20~70°C, -30~80°C opslag) en compacte module afmetingen (146.00mm(W) ×43.00mm(H) ×13.3 mm ((T)). Met betrouwbare ESD-bescherming en strikte kwaliteitscontrole wordt het op grote schaal toegepast in industriële controle, meetinstrumenten, slimme huishoudelijke apparaten,ingebouwde systemen en verschillende monochrome weergave-scenario's waarvoor een stabiele prestatie vereist is.
| Display-type | Monochrome COB-LCD-module met tekens (STN/blauw, negatief, transmittief) |
| Deel nr. | 2002B |
| Model nr. | YMC2002SB-X02 |
| Afbeeldingsformaat | 20 karakters × 2 lijnen |
| Afbeeldingseffect | Witte stippen op blauwe achtergrond |
| Bestuurder IC | 7066 |
| Type verbinding | COB (chip aan boord) |
| Interface type | 8-bits Parallel Interface |
| Pinfunctie (Key Pins) | RS (Data/Instruction Control), R/W (Read/Write Control), E (Enable), DB0~DB7 (Data Pins), VDD (Logic Supply), VO (LCD Driving) |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom (type), 4,8~5,2V (bereik) |
| LCD-aandrijvingspanning (V0/VOUT) | Max. 14,5 V gelijkstroom |
| Rijmethode | Gezondheidsvoorzieningen, 1/5 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlichttype en parameter | Witte LED (IF=45mA, VF=4,8~5,2V, lichtgevend: 100~150 cd/m2) |
| Dimensie van de module | 146.00mm(W) × 43.00mm(H) × 13.3mm(T) |
| Zichtgebied (V/A) | 122.00mm(W) × 23.00mm(H) |
| Effectieve weergave (A/A) | 118.84mm ((W) × 18.97mm ((H) |
| Puntgrootte | 0.92 mm ((W) × 1.10 mm ((H) |
| Dot Pitch | 0.98 mm ((W) × 1.16 mm ((H) |
| Bescherming tegen statische elektriciteit | Aarding vereist tijdens de behandeling; ESD-test (contact: ±1~5kV, lucht: ±1~8kV) |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $2.49-3.99/pieces |
| Standard Packaging: | 10*10*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
Deze LCD-module van industriële kwaliteit met 20x2-tekens heeft een geavanceerd COB-verpakkingsontwerp (Chip On Board).STN blauwe negatieve transmisieve weergave (witte stippen op blauwe achtergrond) met een hoogcontrast monochroom effect, aangedreven door een professionele 7066 driver IC. Het heeft 5,0V DC logische voedingsspanning, 20 (tekens) × 2 (lijnen) standaard display formaat, 8-bits parallelle interface,1/16 Duty & 1/5 Bias rijmethode en 6 uur kijkrichting. Uitgerust met witte LED-achtergrondverlichting (IF=45mA, VF=4.8~5.2V), heeft het een uitstekende aanpassingsvermogen bij grote temperaturen (-20~70°C, -30~80°C opslag) en compacte module afmetingen (146.00mm(W) ×43.00mm(H) ×13.3 mm ((T)). Met betrouwbare ESD-bescherming en strikte kwaliteitscontrole wordt het op grote schaal toegepast in industriële controle, meetinstrumenten, slimme huishoudelijke apparaten,ingebouwde systemen en verschillende monochrome weergave-scenario's waarvoor een stabiele prestatie vereist is.
| Display-type | Monochrome COB-LCD-module met tekens (STN/blauw, negatief, transmittief) |
| Deel nr. | 2002B |
| Model nr. | YMC2002SB-X02 |
| Afbeeldingsformaat | 20 karakters × 2 lijnen |
| Afbeeldingseffect | Witte stippen op blauwe achtergrond |
| Bestuurder IC | 7066 |
| Type verbinding | COB (chip aan boord) |
| Interface type | 8-bits Parallel Interface |
| Pinfunctie (Key Pins) | RS (Data/Instruction Control), R/W (Read/Write Control), E (Enable), DB0~DB7 (Data Pins), VDD (Logic Supply), VO (LCD Driving) |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom (type), 4,8~5,2V (bereik) |
| LCD-aandrijvingspanning (V0/VOUT) | Max. 14,5 V gelijkstroom |
| Rijmethode | Gezondheidsvoorzieningen, 1/5 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| Achterlichttype en parameter | Witte LED (IF=45mA, VF=4,8~5,2V, lichtgevend: 100~150 cd/m2) |
| Dimensie van de module | 146.00mm(W) × 43.00mm(H) × 13.3mm(T) |
| Zichtgebied (V/A) | 122.00mm(W) × 23.00mm(H) |
| Effectieve weergave (A/A) | 118.84mm ((W) × 18.97mm ((H) |
| Puntgrootte | 0.92 mm ((W) × 1.10 mm ((H) |
| Dot Pitch | 0.98 mm ((W) × 1.16 mm ((H) |
| Bescherming tegen statische elektriciteit | Aarding vereist tijdens de behandeling; ESD-test (contact: ±1~5kV, lucht: ±1~8kV) |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies