| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $48.11-62.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 4.0 Inch |
|---|---|
| Resolutie | 720x720 |
| Weergavegebied | 101.52 x 101.52 mm |
| Buitenafmetingen | 105.6 x 109.87 x 2.21 mm |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Displaytype | TFT LCD |
| Interface | MIPI |
| Touch | Optioneel |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 40°C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $48.11-62.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Schermgrootte | 4.0 Inch |
|---|---|
| Resolutie | 720x720 |
| Weergavegebied | 101.52 x 101.52 mm |
| Buitenafmetingen | 105.6 x 109.87 x 2.21 mm |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Displaytype | TFT LCD |
| Interface | MIPI |
| Touch | Optioneel |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C tot 40°C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies