| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $48.11-62.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος Οθόνης | 4.0 Ίντσες |
|---|---|
| Ανάλυση | 720x720 |
| Περιοχή Οθόνης | 101.52 x 101.52 mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 105.6 x 109.87 x 2.21 mm |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m² |
| Τύπος Οθόνης | TFT LCD |
| Διεπαφή | MIPI |
| Αφή | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 40°C |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $48.11-62.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος Οθόνης | 4.0 Ίντσες |
|---|---|
| Ανάλυση | 720x720 |
| Περιοχή Οθόνης | 101.52 x 101.52 mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 105.6 x 109.87 x 2.21 mm |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m² |
| Τύπος Οθόνης | TFT LCD |
| Διεπαφή | MIPI |
| Αφή | Προαιρετικό |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0°C έως 40°C |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές