| MOQ: | 100 pcs |
| Price: | $48.11-62.99 Piece |
| Payment Method: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Up to 1,000 pcs/day |
| Display Size | 4.0 Inch |
|---|---|
| Resolution | 720×720 |
| Display Area | 101.52 × 101.52 mm |
| Outline Size | 105.6 × 109.87 × 2.21 mm |
| Brightness | 500 cd/m² |
| Display Type | TFT LCD |
| Interface | MIPI |
| Touch | Optional |
| Operating Temperature | 0°C to 40°C |
| MOQ: | 100 pcs |
| Price: | $48.11-62.99 Piece |
| Payment Method: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Up to 1,000 pcs/day |
| Display Size | 4.0 Inch |
|---|---|
| Resolution | 720×720 |
| Display Area | 101.52 × 101.52 mm |
| Outline Size | 105.6 × 109.87 × 2.21 mm |
| Brightness | 500 cd/m² |
| Display Type | TFT LCD |
| Interface | MIPI |
| Touch | Optional |
| Operating Temperature | 0°C to 40°C |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews