| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $13.62-18.11/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/blauw, negatief, transmissiv) |
|---|---|
| Deelnummer | YMG24064SB-X01 |
| Afbeeldingsformaat | 240 (punten) × 64 (punten) |
| Display Driver IC | UCI6963C |
| Interface type | Parallelle interface met 22 pinnen |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning (VLCD) | 12.0V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | Gezondheid en gezondheid, 1/9 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | 6Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte LED, Vf=3,0V±0,2V, If=120mA (8 diodes) |
| Uitlegdimensie | 180.00mm(W) × 65.00mm(H) × 13.10mm(T) |
| Bezelgrootte | 164.00mm(W) × 52.40mm(H) |
| Zichtgebied (VA) | 132.00mm(W) × 39.00mm(H) |
| Actief gebied (AA) | 127.16 mm ((W) × 33.88 mm ((H) |
| Pin Pitch | P2.54mm (22 pinnen) |
| Niet gespecificeerde tolerantie | ±0,20 mm |
| Naleving | RoHS-verzoek |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $13.62-18.11/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/blauw, negatief, transmissiv) |
|---|---|
| Deelnummer | YMG24064SB-X01 |
| Afbeeldingsformaat | 240 (punten) × 64 (punten) |
| Display Driver IC | UCI6963C |
| Interface type | Parallelle interface met 22 pinnen |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning (VLCD) | 12.0V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | Gezondheid en gezondheid, 1/9 |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | 6Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte LED, Vf=3,0V±0,2V, If=120mA (8 diodes) |
| Uitlegdimensie | 180.00mm(W) × 65.00mm(H) × 13.10mm(T) |
| Bezelgrootte | 164.00mm(W) × 52.40mm(H) |
| Zichtgebied (VA) | 132.00mm(W) × 39.00mm(H) |
| Actief gebied (AA) | 127.16 mm ((W) × 33.88 mm ((H) |
| Pin Pitch | P2.54mm (22 pinnen) |
| Niet gespecificeerde tolerantie | ±0,20 mm |
| Naleving | RoHS-verzoek |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies