| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99-44.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Afbeeldingsgrootte | 15.6 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1366 × 768 (HD) |
| Afbeeldingsgebied | 344.23 × 193,54 mm |
| Grootte van de contour | 359.3 × 209,5 × 5,5 mm (maximaal, met PCB) |
| Helderheid | 220 cd/m2 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K Kleuren (6-bit) |
| Signalinterface | 40 pin |
| Werktemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | $27.99-44.99 Piece |
| Betalingswijze: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Tot 1.000 stuks/dag |
| Afbeeldingsgrootte | 15.6 inch |
|---|---|
| Resolutie | 1366 × 768 (HD) |
| Afbeeldingsgebied | 344.23 × 193,54 mm |
| Grootte van de contour | 359.3 × 209,5 × 5,5 mm (maximaal, met PCB) |
| Helderheid | 220 cd/m2 (Typ.) |
| Kleuren weergeven | 262K Kleuren (6-bit) |
| Signalinterface | 40 pin |
| Werktemperatuur | 0 ~ +50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ +60 °C |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies