| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $27.99-44.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
|---|---|
| Ανάλυση | 1366 × 768 (HD) |
| Περιοχή εμφάνισης | 344,23 × 193,54 mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 359,3 × 209,5 × 5,5 mm (Μέγιστο, Με PCB) |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m² (Τυπ.) |
| Χρώματα οθόνης | 262K Χρώματα (6-bit) |
| Διεπαφή σήματος | 40Pin |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | $27.99-44.99 Piece |
| Μέθοδος πληρωμής: | ,Τ/Τ |
| Supply Capacity: | Έως 1.000 τμχ/ημέρα |
| Μέγεθος οθόνης | 15,6 ίντσες |
|---|---|
| Ανάλυση | 1366 × 768 (HD) |
| Περιοχή εμφάνισης | 344,23 × 193,54 mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 359,3 × 209,5 × 5,5 mm (Μέγιστο, Με PCB) |
| Φωτεινότητα | 220 cd/m² (Τυπ.) |
| Χρώματα οθόνης | 262K Χρώματα (6-bit) |
| Διεπαφή σήματος | 40Pin |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ +50 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ~ +60 °C |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές