| MOQ: | 100 pcs |
| Price: | $27.99-44.99 Piece |
| Payment Method: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Up to 1,000 pcs/day |
| Display Size | 15.6 Inch |
|---|---|
| Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Display Area | 344.23 × 193.54 mm |
| Outline Size | 359.3 × 209.5 × 5.5 mm (Max, With PCB) |
| Brightness | 220 cd/m² (Typ.) |
| Display Colors | 262K Colors (6-bit) |
| Signal Interface | 40Pin |
| Operating Temperature | 0 ~ +50 °C |
| Storage Temperature | -20 ~ +60 °C |
| MOQ: | 100 pcs |
| Price: | $27.99-44.99 Piece |
| Payment Method: | ,T/T |
| Supply Capacity: | Up to 1,000 pcs/day |
| Display Size | 15.6 Inch |
|---|---|
| Resolution | 1366 × 768 (HD) |
| Display Area | 344.23 × 193.54 mm |
| Outline Size | 359.3 × 209.5 × 5.5 mm (Max, With PCB) |
| Brightness | 220 cd/m² (Typ.) |
| Display Colors | 262K Colors (6-bit) |
| Signal Interface | 40Pin |
| Operating Temperature | 0 ~ +50 °C |
| Storage Temperature | -20 ~ +60 °C |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews