| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $5.1-6.68/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/blauw, negatief, transmissiv) |
|---|---|
| Deelnummer | YMG12864SB-X10 |
| Afbeeldingsformaat | 128 punten * 64 punten |
| Display Driver IC | SBN0064 / SBN6400 |
| Interface type | 20-pins parallelle interface |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning (VLCD) | 9.3V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | 1/64 Dienst, 1/9 BIAS |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | 6Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte LED, Vf=2,8~3,2V, If=45mA (3 diodes) |
| Uitlegdimensie | 93.00mm(W) * 70.00mm(H) * 13.00mm(T) MAX |
| Bezelgrootte | 87.00mm(W) * 53.20mm(H) |
| Zichtgebied (VA) | 70.90mm(W) * 38.90mm(H) |
| Actief gebied (AA) | 66.52mm ((W) * 33.24mm ((H) |
| Afmeting van het montagegat | 88.00mm(W) * 65.00mm(H), 4*φ3.00mm |
| PCB-dikte | 1.60mm |
| Pin Pitch | P2.54mm (20 pinnen) |
| Niet gespecificeerde tolerantie | ±0,20 mm |
| Naleving | RoHS-verzoek |
| MOQ: | 500 stuks |
| Prijs: | $5.1-6.68/pieces |
| Standard Packaging: | 25*15*5 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | Monochroom COB Dot Matrix LCD-module (STN/blauw, negatief, transmissiv) |
|---|---|
| Deelnummer | YMG12864SB-X10 |
| Afbeeldingsformaat | 128 punten * 64 punten |
| Display Driver IC | SBN0064 / SBN6400 |
| Interface type | 20-pins parallelle interface |
| Logische voedingsspanning (VDD) | 5.0V gelijkstroom (type.) |
| LCD-aandrijvingsspanning (VLCD) | 9.3V gelijkstroom (type.) |
| Rijmethode | 1/64 Dienst, 1/9 BIAS |
| Werktemperatuur | -20°C ~ +70°C |
| Bergingstemperatuur | -30°C ~ +80°C |
| Zichtrichting | 6Om zes uur. |
| Achterlichttype | Witte LED, Vf=2,8~3,2V, If=45mA (3 diodes) |
| Uitlegdimensie | 93.00mm(W) * 70.00mm(H) * 13.00mm(T) MAX |
| Bezelgrootte | 87.00mm(W) * 53.20mm(H) |
| Zichtgebied (VA) | 70.90mm(W) * 38.90mm(H) |
| Actief gebied (AA) | 66.52mm ((W) * 33.24mm ((H) |
| Afmeting van het montagegat | 88.00mm(W) * 65.00mm(H), 4*φ3.00mm |
| PCB-dikte | 1.60mm |
| Pin Pitch | P2.54mm (20 pinnen) |
| Niet gespecificeerde tolerantie | ±0,20 mm |
| Naleving | RoHS-verzoek |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies