| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $70.55-77.59/pieces |
| Standard Packaging: | 60*38*18 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 21.5 inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Modulmerk | BOE Originele fabriek |
| Modelnummer | HR215WU1-120 |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD, 92PPI |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, transmittief |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) (CR≥10) |
| Interface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Kleurdiepte | 16.7M, 72% NTSC |
| Achterlicht | WLED [17S4P], levensduur 30K uur, W/O Driver |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Uitlegdimensie | 495.6 ((H) × 292.2 ((V) × 11.3 ((D) mm |
| Afbeeldingsgebied (AA) | 476.64 ((H) × 268.11 ((V) mm |
| Naleving | RoHS-conform |
| MOQ: | 5 stuks |
| Prijs: | $70.55-77.59/pieces |
| Standard Packaging: | 60*38*18 |
| Delivery Period: | 14-60 dagen |
| Betalingswijze: | T/T |
| Supply Capacity: | 10000 stuks |
| Display-type | 21.5 inch a-Si TFT-LCD, LCM |
|---|---|
| Modulmerk | BOE Originele fabriek |
| Modelnummer | HR215WU1-120 |
| Resolutie | 1920 ((RGB) × 1080 pixels, FHD, 92PPI |
| Afbeeldingsmodus | ADS, meestal zwart, transmittief |
| Zienhoek | 89/89/89/89 (type) (CR≥10) |
| Interface | LVDS (2 ch, 8-bit), 30 pinnen Connector |
| Helderheid | 250 cd/m2 (Typ.) |
| Contrastverhouding | 10001 (type) (TM) |
| Kleurdiepte | 16.7M, 72% NTSC |
| Achterlicht | WLED [17S4P], levensduur 30K uur, W/O Driver |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Bergingstemperatuur | -20 ~ 60 °C |
| Uitlegdimensie | 495.6 ((H) × 292.2 ((V) × 11.3 ((D) mm |
| Afbeeldingsgebied (AA) | 476.64 ((H) × 268.11 ((V) mm |
| Naleving | RoHS-conform |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies